آزادی بیان نباید منجر به آشوب اجتماعی شود

توریست مالزی – نخست وزیر مالزی هشدار داد از آزادی بیان نباید بگونه ای سوءاستفاده شود ه به آشوب اجتماعی بیانجامد. به گزارش استار، ماهاتیر محمد با بیان مطلب...
توریست مالزی – نخست وزیر مالزی هشدار داد از آزادی بیان نباید بگونه ای سوءاستفاده شود ه به آشوب اجتماعی بیانجامد.
به گزارش استار، ماهاتیر محمد با بیان مطلب فوق گفت: دولت با تمام وجود از آزادی بیان و رسانه‌ها پاسداری می کند، اما نباید این طور پنداشته شود که می توان با سوءاستفاده از این آزادی، مشکلات نژادی و مذهبی را پدید آورد و گسترش داد.
وی افزود: ما بسیار خوشبخت هستیم که با وجود فعالیت افراطیون و متعصبین در جهت افزایش تعصب مذهبی و نژادی، اغلب مردم دیدگاه‌های آنان را رد کرده اند. ولی ما نباید این موضعیت را تضمین شده بپنداریم و فکر کنیم که آنها نمی توانند در آینده جنبشی را به وجود بیاورند که به کشور لطمه بزند. پس هوشیار باشید.
ماهاتیر محمد با اشاره به آزاد شدن مالزی از سیطره یک حکومت غارتگر و ستمگر گفت: اینک ما باید به پیروزی واقعی برسیم. این آسان نیست، چرا که توقعات از دولت بسیار زیاد هستند و این بار مسوولیت ما را سنگین تر می کند. البته توقع واقع بینانه این است که ما در ابتدا بدهی ها و مشکلات انبوه به میراث رسیده از دولت پیشین را رفع کنیم. ما به این امر متعهدیم که باید موقعیت و حقوق مردم مالزی را به جایگاه درخور شان این ملت بازگردانیم. همانند یک ببر آسیایی و ملتی با غرور و شرافت.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هفت − 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!