آغاز به کار سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مالزی ۲۰۱۹

توریست مالزی – سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب مالزی با حضور ناشران داخلی و خارجی به ویژه جمهوری اسلامی ایران در مرکز تجارت جهانی مالزی آغاز به کار کرد....
توریست مالزی – سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب مالزی با حضور ناشران داخلی و خارجی به ویژه جمهوری اسلامی ایران در مرکز تجارت جهانی مالزی آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب مالزی با حضور ناشران داخلی و خارجی و مراکز نشر دولتی مالایی و کشورهای خارجی عمدتا عضو آسه آن در مرکز تجارت جهانی مالزی آغاز به کار کرد.
وزارت آموزش مالزی با همکاری شورای ملی کتاب مالزی (ام.بی.کی.ام) و همچنین، ۶ انجمن و صنایع فعال در بخش صنعت نشر کتاب، از جمله انجمن کتاب فروشان مالزی، اتحادیه ناشران مالزیایی، اداره صادرات و واردات کتاب مالزی، اتحادیه کتابفروشان و شورای ناشران علمی مالزی در برگزاری این نمایشگاه همکاری دارند.
شورای ملی کتاب مالزی در سال ۱۹۶۸ با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در میان مردم این کشور و تشویق به فراگیری مطالعه و استفاده از کتاب در این کشور تأسیس شد. هدف این شورا ارایه مشاوره در زمینه توسعه صنعت نشر کتاب در مالزی با پشتیبانی کامل دولت و بخش خصوصی و توسعه سیستم چاپ و توزیع کتاب برای بالا بردن آگاهی اجتماعی و ملی مالزی است.
در غرفه های نمایشگاه امسال شاهد فروش کتب ترجمه شده از ادبیات فارسی به زبان مالایی همچون مثنوی مولانا و دانشنامه جهان اسلام که سال گذشته و جاری میلادی توسط ناشران مطرح مالزیایی منتشر شده‌اند، بودیم.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده − شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!