آمریکایی‌ها در ۳۵ کشور از جمله ایران و مالزی در معرض «خطر ربوده شدن» قرار دارند

توریست مالزی – وزارت خارجه آمریکا در پیامی اعلام کرد که شاخص جدید خطر را معرفی کرده که شامل ۳۵ کشور از جمله روسیه و شرق اوکراین می‌شود و...
توریست مالزی – وزارت خارجه آمریکا در پیامی اعلام کرد که شاخص جدید خطر را معرفی کرده که شامل ۳۵ کشور از جمله روسیه و شرق اوکراین می‌شود و در آن‌ها آمریکایی‌ها در معرض خطر ربوده شدن قرار دارند. ایران، عراق، مالزی، پاکستان، روسیه، ترکیه، ونزوئلا و شرق اوکراین تحت کنترل روسیه در زمره این کشورها هستند
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده است: شاخص جدید خطر به دفاتر مسافرتی و مشاوره ارائه شده که بر اساس آن، شهروندان آمریکایی در معرض خطر ربوده شدن و به گروگان گرفته شدن توسط عاملان تروریستی و جنایتکار قرار دارند. مشاوره سفر برای ۳۵ کشور به روز شده که شامل یک شاخص “K” به عنوان مصداق خطر ربوده شدن و به گروگان گرفته شدن، است.
فهرست این کشور‌ها شامل افغانستان، الجزایر، آنگولا، بنگلادش، بورکینافاسو، کامرون، جمهوری آفریقای مرکزی، کلمبیا، جمهوری دموکراتیک کنگو، اتیوپی، هائیتی، ایران، عراق، کنیا، لبنان، مالزی، مالی، مکزیک، نیجر، نیجریه، پاکستان، پاپوآ گینه نو، فیلیپین، روسیه، سومالی، سودان جنوبی، سودان، سوریه، تیرینیداد و توباگو، ترکیه، اوگاندا، اوکراین (شرق اوکراین تحت کنترل روسیه)، ونزوئلا و یمن است.
وزارت خارجه آمریکا همچنین مشاوره سفر را برای هر کشوری در جهان بر مبنای شاخص خطر نظیر وقوع جرم، تروریسم، ناآرامی‌های مدنی، بلایای طبیعی و سایر خطر‌های احتمالی منتشر می‌کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!