از دست مردان خسته شده‌اید؟ به این جزیره بروید!

توریست مالزی – طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته این جزیره در ماه ژوئن به روی عموم باز خواهد شد و در حال حاضر تنها «روث» و دوستان‌اش می‌توانند در آن...
توریست مالزی – طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته این جزیره در ماه ژوئن به روی عموم باز خواهد شد و در حال حاضر تنها «روث» و دوستان‌اش می‌توانند در آن جا وقت بگذرانند. با مراجعه به سایت Super She زنان می‌توانند پیش از سفر به آن جزیره، برای عضویت ثبت نام کنند. متقاضیان مشتاق علاوه بر شماره تلفن، نام و دلیل سفر بایستی یک پیام ویدئویی نیز اپلود کنند.


اعی- اگر شما یک خانم هستید و برای مدت کوتاهی نیاز به تعطیلات دارید بهتر است  به جزیره SuperShe سفر کنید؛ جزیره‌ای جدید در ساحل فنلاند. این جزیره یک قانون دارد: ورود مردان ممنوع!  «کریستینا روث» بنیانگذار این جزیره وعده داده که آنجا مکانی برای آرامش زنانه خواهد بود.

روزنامه «ایندیپندنت» با انتشار گزارشی در این‌باره می‌نویسد: «روث» می‌گوید وقتی که در کالیفرنیا بود می‌دید که مردان تا چه اندازه بر زنان تاثیرگذار هستند. او می‌گوید تا زنی می‌دید که یک پسر خوش‌تیپ آن حوالی است سریع محبور می‌شد که رژ لب بزند. او اصرار دارد که بگوید ضد‌مردان نیست با این حال، به کنایه و شوخی می‌گوید که در جزیره‌ای که او برای زنان تدارک دیده هورمون تستوسترون دخالتی نخواهد داشت! در نتیجه زنان می‌توانند آرامش داشته باشند و تمرکزشان روی خودشان باشد نه آن‌که با دیدن مردان سطح هورمونی‌شان تغییر کند»!

او می‌گوید که اتفاقا مردان را دوست دارد و حتی ممکن است در آینده درهای جزیره را به روی مهمانان مرد نیز باز کند اما در حال حاضر معتقد است که زنان نیازمند گذراندن زمان خود با زنان دیگر هستند تا رویاهای و آرزوهای یکدیگر را پرورش دهند.

موسس این جزیره می‌گوید که زنان می‌توانند در آنجا در کمال آرامش به فعالیت‌هایی چون یوگا، مدیتیشن، غذای سالم، کلاس‌های آشپزی، کلاس‌های ورزشی تناسب اندام و موارد دیگر بپردازند. هزینه سفر به این جزیره اعلام نشده است اما گمان نمی‌رود که سفر به جزیره‌ای عاری از مردان ارزان‌قیمت باشد!


پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!