اعزام تیم های دانشجویی به مالزی

توریست مالزی – تیم های بسکتبال دانشجویان ایران برای حضور در چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا امروز و فردا عازم مالزی می شوند. به گزارش خبرگزاری...

توریست مالزی – تیم های بسکتبال دانشجویان ایران برای حضور در چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا امروز و فردا عازم مالزی می شوند.به گزارش خبرگزاری صداوسیما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا در مالزی برگزار می شود ، به همین منظور چهار تیم دختر و پسر شامل دو تیم دانشگاه تهران و پیام نور در بخش پسران و برای اولین بار در بخش دختران دو تیم از دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در این رقابتها شرکت خواهند کرد.

ترکیب تیمهای شرکت کننده در این رقابتها به شرح زیر می باشد.
در بخش پسران :
تیم دانشگاه تهران با چهار ورزشکار حنیف محمدی ، محسن حقانی ، مجید رحیمیان و امیر حسین آذری به مربیگری محمد سیستانی و سرپرستی علی حبیب الهی در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
تیم دانشگاه پیام نور با ترکیب ابراهیم بیگی هرچگانی، شایان پورکاوه، محسن عابدی ، رضا زارعی و به مربیگری محمد رضا اسلامی و سرپرستی دکتر محمد عظیم نژاد عازم این رقابتها خواهند شد.
در بخش دختران :
تیم دانشگاه پیام نور با ترکیب ناهیده اسدی، ریحانه برزگری ، الناز سیاهی و ماریا مرزبان به مربیگری خانم افسانه حسن نایبی وسرپرستی نسرین شاه محمدیان در این رقابتها شرکت خواهند کرد.
تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب کیمیا یزدیان طهرانی ، مهسا تقی زاده ، فائزه شهریاری و شیدا شجاعی و مربیگری نیکا بیکلیکلی و سرپرستی مرضیه ابوذر لطف در این رقابتها حضور خواهند داشت.
تیم های دختران و پسران تهران را به مقصد مالزی ترک کردند. تیم های برتر این مسابقات جواز حضور در رقابتهای لیگ جهانی بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان جهان را به دست خواهند آورد.
چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا ۲۰ تا ۲۳ تیر در کوالامپور برگزار می شود.


پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!