اعلام تسلیت و همدردی دولت و مردم مالزی با زلزله زدگان غرب کشور

وزارت امور خارجه مالزی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: دولت و مردم مالزی به خانواده قربانیان زلزله زدگان غرب کشور تسیلت گفته و با آنها اعلام همدردی کردند.
توریست مالزی – وزارت امور خارجه مالزی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: دولت و مردم مالزی به خانواده قربانیان زلزله زدگان غرب کشور تسیلت گفته و با آنها اعلام همدردی کردند.

وزارت امور خارجه مالزی همچنین اعلام کرد که هیچ مالزیایی در منطقه این زلزله ۷.۳ ریشتری که استان کرمانشاه در نزدیکی مرز ایران و عراق را به لرزه در آورد نبوده است.

وزارت امور خارجه مالزی اعلام کرد که این بیانیه بر اساس اطلاعات دریافت شده از سفارت این کشور در تهران منتشر شده است.

در این بیانیه همچنین آمده است که مالزی از طریق سفارت خود در تهران، مسائل مرتبط با این حادثه را پیگیری می کند.

‘برناما’ در این خبر که شب گذشته منتشر شده نوشت که تاکنون بیش از ۳۰۰ نفر بر اثر این زلزله کشته و هزاران نفر نیز زخمی شده اند.

بر اثر این زلزله که ساعت ۲۱:۴۸ شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶ با قدرت ۷.۳ درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر) در عمق ۳۳.۹ کیلومتری زمین رخ داد استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان و بخش های گسترده ای از غرب و شمال غرب ایران به لرزه در آمد.

این زمین لرزه که کانون آن جنوب حلبچه عراق نزدیک مرزهای استان کرمانشاه گزارش شده زیان ها و آسیب های زیادی در استان های کرمانشاه و ایلام به بار آورده است و تاکنون بیش از ۱۷۰ پس لرزه داشته است.

منبع: ایرنا

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده + 17 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^