اعلام وضعیت اضطراری در تایلند

توریست مالزی – نخست‌وزیر تایلند طی نشستی خبری از اعلام وضعیت اضطراری در این کشور در پی اپیدمی «کرونا» خبر داد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز،...
توریست مالزی – نخست‌وزیر تایلند طی نشستی خبری از اعلام وضعیت اضطراری در این کشور در پی اپیدمی «کرونا» خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «پرایوت چان-او-چاه»، نخست‌وزیر تایلند طی نشستی خبری از اعلام وضعیت اضطراری در این کشور در پی اپیدمی «کرونا» خبر داد. وی گفت که این وضعیت اضطراری از روز ۲۶ مارس اجرایی می‌شود. این وضعیت بدان معناست که نخست‌وزیر اختیار تام برای اقدام‌های مربوط به کنترل اپیدمی را دارد که شامل اجرای پست‌های بازرسی برای کاهش رفت‌وآمد مردم می‌شود.

۱۰۷ مورد جدید ابتلا به ویروس «کرونا» در تایلند
تایلند از ثبت ۱۰۷ مورد جدید ابتلا به ویروس «کرونا» در این کشور خبر داد. مقام‌های سلامت تایلند -‌چهارشنبه- اعلام کردند که با احتساب آمار جدید، مجموع شمار مبتلایان در این کشور به ۹۳۴ تن رسیده است. تاکنون چهار نفر در پی این اپیدمی در تایلند جان خود را از دست داده‌اند و ۵۲ تن نیز بهبود یافته‌اند.

تایلند هم پروازهای بین‌المللی را لغو کرد
شرکت هواپیمایی تای ایرویز تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا، از لغو و تعلیق موقت تمامی پروازهای بین‌المللی و همچنین تعطیلی دفاتر خارجی خود خبر داد.
به گزارش ایسنا، بر اساس گزارش بانکوک پست به نقل از مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی تای ایرویز (Thai Airways)، این ایرلاین بزرگ آسیای جنوب شرقی به تازگی اعلام کرده که قصد دارد به منظور جلوگیری از گسترش و انتقال بیشتر ویروس خطرناک و مرگبار کرونا و همچنین حفظ سلامت و بهداشت جامعه، به طور موقت تمامی پروازهای مسافری و بین المللی خود را لغو کرده و به حالت تعلیق در بیاورد و همچنین دفاتر خارجی خود را تعطیل کند.

چاکریت پاراپونتاکال، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی تایلند، در این خصوص خاطرنشان کرده است: از آنجایی که تمامی کشورها مرزهای هوایی خود را بسته‌اند و از طرفی دیگر تقاضای مسافران برای سفرهای هوایی نیز به شدت افت و کاهش پیدا کرده است، بنابراین ما تصمیم گرفته ایم که به طور موقت تمامی پروازهای مسافری و بین المللی خود را به حالت تعلیق در بیاوریم. طبق این خبر تمامی پروازهای مسافری این ایرلاین تایلندی از امروز به مقاصد مختلف در منطقه آسیا و اقیانوسیه و مقاصد اروپایی از تاریخ اول آوریل سال جاری میلادی لغو خواهد شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!