افزایش رایگان سرعت اینترنت برای مشترکین Unifi Home

توریست مالزی- شرکت Telekom مالزی، از ۱۵ آگوست ۲۰۱۸، سرعت پهنای باند را تا ۱۰ برابر برای مشتریان کنونی Unifi Home، بدون هزینه اضافی، ارتقا خواهد داد. Mbps۲۰ ،Unifi...
توریست مالزی- شرکت Telekom مالزی، از ۱۵ آگوست ۲۰۱۸، سرعت پهنای باند را تا ۱۰ برابر برای مشتریان کنونی Unifi Home، بدون هزینه اضافی، ارتقا خواهد داد.

Mbps۲۰ ،Unifi Home (مگابایت در ثانیه) و یا پایین تر به ۱۰۰  مگابایت در ثانیه ۳۰ مگابایت در ثانیه به ۳۰۰ مگابایت در ثانیه ، ۵۰ مگابایت در ثانیه به ۵۰۰ و ۱۰۰ مگابایت در ثانیه به ۸۰۰ مگابایت در ثانیه ارتقا خواهد یافت.

معاون اجرایی Unifi گفت، ممکن است این سوال به ذهن خیلی از مشتریان خطور کند که چرا ۸۰۰ Mbps ارائه میشود و در عوض ۱ Gbps ارائه نمیشود. لطفا صبور باشید چون ارتقا به ۱Gbps نیاز به سرمایه گذاری بیشتری در شبکه های ما دارد و در حال آماده سازی آن هستیم.

ارتقا سرعت اینترنت مشتریان از ماه آگوست ۲۰۱۸ آغاز شده و تا سه ماهه اول ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت. معاون اجراییUnifi گفت، این یک روند طولانی است چون ما بیش از ۸۰۰۰۰۰ مشترک فعال برای ارتقا داریم.

وی ادامه داد، کسانی که تا پایان سال جاری طرح Unifi Home را خریداری کنند، از ارتقا رایگان بهره مند خواهند شد با این تفاوت که ارتقا سرعت اینترنت آنها از سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.

منبع: استار

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده − 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!