افزایش نرخ رسمی پوند و یورو در ایران

توریست مالزی – با وجود ثبات نسبی نرخ دلار در بازار رسمی و غیر رسمی در روزهای اخیر، نرخ رسمی پوند، یورو و ۲۲ ارز خارجی دیگر در ایران...
توریست مالزی – با وجود ثبات نسبی نرخ دلار در بازار رسمی و غیر رسمی در روزهای اخیر، نرخ رسمی پوند، یورو و ۲۲ ارز خارجی دیگر در ایران اندکی افزایش یافت.
به گزارش یورونیوز، رسانه‌های ایران از قول بانک مرکزی نوشتند در روز پنج‌شنبه ۲۲ شهریور هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. اما هر پوند انگلیس با ۱۴۵ ریال افزایش نسبت به چهارشنبه به ۵۴ هزار و ۷۹۰ ریال و هر یورو با ۱۸۴ ریال صعود در مدت مشابه به ۴۸ هزار و ۸۷۳ ریال ارزش‌گذاری شد. نرخ ارز دلار در بازار آزاد ایران همچنان به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند و همچنان نوسان زیادی دارد، اما دامنه نوسان آن در روزهای اخیر کمتر شده است.
روز چهارشنبه ۲۲ شهریور تا ساعت ۱۹:۳۰، دلار آمریکا ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان و سکه طرح امامی چهار میلیون و ۳۶۰ هزار تومان معامله شد. در طول روز گذشته قیمت دلار آزاد از حدود ۱۳ هزار و ۷۰۰ تا ۱۴ هزار و ۹۰۰ رشد کرد و به یک‌باره به کمتر از ۱۴ هزار تومان بازگشت. روز چهارشنبه اما از حدود ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان قیمت شروع شد و رو به افزایش رفت و تا ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان هم رسید، ولی برای دقایقی روند ریزشی به خودش گرفت و تا ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان پایین آمد. این قیمت هم فقط برای چند دقیقه کوتاه بود و مجددا دلار تا حدود ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان خرید و فروش شد.
دلار آمریکا روز پنج‌شنبه ۲۳ شهریور در خیابان فردوسی تهران ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد. آخرین قیمت یورو، واحد پول مشترک اروپا نیز در همین روز در بازار آزاد ۱۶ هزار و ۱۵۰ تومان و پوند انگلیس ۱۸ هزار تومان گزارش شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

19 − 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!