«اینجا ایران است؟» آگهی پوشاک در اسرائیل جنجال به پا کرد+ فیلم

توریست مالزی – بار رافائلی، مدل اسرائیلی ویدیویی از یک آگهی بازرگانی لباس را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کرد که بعد از دو روز، به یکی از موضوعات...
توریست مالزی – بار رافائلی، مدل اسرائیلی ویدیویی از یک آگهی بازرگانی لباس را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کرد که بعد از دو روز، به یکی از موضوعات جنجالی در شبکه‌های اجتماعی بدل شده است.
به گزارش یورونیوز، در این ویدیو، سوپرمدل اسرائیلی با برداشتن برقع خود این مساله را مطرح می‌کند که «آزادی حق همه است؟» و در ایران آزادی وجود ندارد. تصویر خانم رافائلی در روزنامه‌ها و بیلبوردهای تبلیغاتی همراه با عبارت «آیا ایران اینجاست؟» در زیر عکس منتشر شده است.
در این تبلیغ وی به همراه چند مدل دیگر با برداشتن برقع و حجاب خود و پوشیدن شلوار جین و سویشرت کلاه‌دار محصولات شرکتی به نام «هودیز» (Hoodies) را که خود یکی از سهامداران آن است، تبلیغ می‌کند.
بسیاری از منتقدان این آگهی بازرگانی می‌گویند که این شرکت لباس‌های ورزشی یک تصمیم‌ غیرمعمول در رابطه با بازاریابی اتخاذ کرده و با استفاده از یک پیام سیاسی قصد دارد که مشتریان ویژه‌ای برای خود بیابد. در عین حال این تبلیغ خشم بسیاری از مردم اسرائیل و سایر نقاط جهان را برانگیخته است.

واکنش‌ها به این تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی
این تبلیغ مخالفت‌های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است. در ساعات اولیه پس از انتشار این تبلیغ، هزاران نفر نظرات خود را در شبکه‌های اجتماعی از جمله فیسبوک و توئیتر در مورد آن مطرح کردند. بسیاری از این افراد با اشاره به این نکته که با وجود حجاب اجباری در ایران، برقع پوشش رایجی در این کشور نیست، نوشتند زنان حق دارند پوشش خود را انتخاب کنند و این تبلیغ حق انتخاب زنان مسلمان در سراسر جهان را نادیده گرفته است.


پاسخی ارسال کنید

*

*

16 + 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!