اینستاگرام ویژگی هایی جدید را برای کنترل مزاحمان فعال می کند

توریست مالزی – با توجه به اعتراض های متعدد کاربران اینستاگرام در خصوص مزاحمان، اینستاگرام قابلیتی را فعال کرده که بر اساس آن می توان برخی حساب های کاربری...
توریست مالزی – با توجه به اعتراض های متعدد کاربران اینستاگرام در خصوص مزاحمان، اینستاگرام قابلیتی را فعال کرده که بر اساس آن می توان برخی حساب های کاربری را که برای دیگران ایجاد مزاحمت می کنند، محدودتر کرد.
به گزارش انتخاب، احتمالا به روزرسانی جدید اینستاگرام شامل قابلیت هایی مثل نشانه گذاری و محدود کردن حساب های کاربری مشخصی خواهد بود.
درواقع قابلیت جدید به این معنی است که دارنده حساب می تواند کاربر دیگری را محدود کند، این محدودیت باعث می شود فقط خود قادر به دیدن پیام های برخی حساب ها باشد. حتی می توان این قابلیت را در دایرکت نیز مشاهده کرد که پس از مطالعه پیام برخی اشخاص، پیام مخفی می شود.
اینستاگرام امروز اعلام کرد که ویژگی جدیدی را به کار می گیرد که از هوش مصنوعی برای نشان دادن نظراتی که به طور بالقوه توهین آمیزند استفاده می کند و حتی این قابلیت در هنگام نظردهی نیز از پیام گذار سوال می کند مایل به نشر چنین پیامی است یا خیر. درواقع به افرادی که پیام های منفی می گذارند این فرصت داده می شود تا در رفتار خود تجدید نظر کنند.
هدف اینستاگرام از این کار متنبه کردن افرادی است که کامنت های بی ادبانه متعددی می گذارند. گرچه اغلب افراد از محتوای توهین آمیز پیام های خود مطلعند اما اینستاگرام تلاش دارد با این روش افراد را متوجه رفتار زشت خود کند. به نظر می رسد اینستاگرام این روزها تمام تلاش خود را به کار بسته تا با فحاشی های اینستاگرامی مقابله کند و مانع از اشاعه خشونت در فضای مجازی شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 + ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!