بارداری همزمان ۱۶ پرستار بخش آی‌سی‌یو یک بیمارستان در آریزونا

توریست مالزی – تعدادی از این پرستاران باردار در یک کنفرانس خبری شرکت کردند و به شوخی گفتند از اینکه همگی با هم کریسمس آینده در مرخصی خواهند بود...
توریست مالزی – تعدادی از این پرستاران باردار در یک کنفرانس خبری شرکت کردند و به شوخی گفتند از اینکه همگی با هم کریسمس آینده در مرخصی خواهند بود شرمنده هستند
به گزارش بی بی سی، به نظر می‌آید حاملگی در بیمارستانی در شهر میزا ایالت آریزونا آمریکا مسری بوده است چرا که ۱۶ پرستار این بیمارستان همه تقریبا همزمان باردار هستند. این عده حدود ده درصد کل تیم پرستاری در بخش مراقبت‌های ویژه (آی‌سی‌یو) اسن بیمارستان است و به گفته پرستاران بیماران بیمارستان هم متوجه این تعداد زیاد موارد بارداری شده‌اند.
در یک کنفرانس خبری، پرستارها به شوخی گفتند که ممکن است چیزی درآب آشامیدنی بیمارستان ریخته شده و یا این یک نقشه دسته جمعی برای مسافرت کریسمس بوده است. اولین نوزاد تا یک ماه دیگر و آخرین آنها قرار است ماه ژانویه (دی ماه) به دنیا بیاید.
راشل شرمن، پرستاری که یک ماه دیگر وضع حمل می‌کند، می‌گوید: “ما نمی‌دانستیم که چند نفرمان حامله است تا اینکه یک صفحه فیسبوک درست کردیم. به نظر میاد که یک جوری همه با هم قرار گذاشتیم و باردار شدیم.” جولی گارو،از همکارانی است که پا پیش گذاشته و وظایفی مثل پرستاری از بیماران مبتلا به بیماری‌های عفونی و مسری مثل زونا و سل و همچنین بعضی از درمان‌های بیماران سرطانی، که پرستاران باردار نمی‌توانند انجام دهند، را به جای آنها انجام می‌دهند.
قرار است هفته آینده و پیش از اینکه این مادران آینده به مرخصی ۱۲ هفته‌ای زایمان بروند، “جشن زایمان” برای همه آنها در بیمارستان برگزار می‌شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده + 13 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!