برنامه مالزی برای قرار گرفتن در بین کشورهای توسعه یافته جهان

توریست مالزی – نخست وزیر مالزی در پیام خود به مناسبت سال نو میلادی گفت مردم این کشور می‌توانند امسال به آینده اقتصادی روشن‌تری چشم داشته باشند. به گزارش...


توریست مالزی – نخست وزیر مالزی در پیام خود به مناسبت سال نو میلادی گفت مردم این کشور می‌توانند امسال به آینده اقتصادی روشن‌تری چشم داشته باشند.
به گزارش ایسنا ، نجیب رزاق از برنامه ملی ابتکارات دگرگون کننده خود که هدفش پیوستن مالزی به جمع کشورهای توسعه یافته جهان تا سال ۲۰۵۰ است، به عنوان تامین کننده نقشه راه خوش بینی به آینده این کشور نام برد و به گزارشات خوش بینانه نهادهای مالی بین المللی متعدد در خصوص رشد اقتصادی مالزی اشاره کرد.

وی در پیام خود نوشت: اقتصاد ما همه انتظارات را مغلوب ساخت، بانک جهانی برآورد خود از  رشد ما برای امسال را نه یک بار، نه دوبار، بلکه سه بار و به نرخ رشد بسیار سالم ۵.۸ درصدی افزایش داد. داوتوک سری نجیب رزاق که وزیر دارایی مالزی نیز هست گفت: مالزی امسال رشدی سالم و تداوم کاهش کسری در حالی که به برداشتن تمام گام های لازم برای ارتقای امنیت، رفاه و شادی مردم ادامه می دهد، را انتظار دارد.

نجیب رزاق تصمیم شرکت علی بابا، برای ایجاد اولین منطقه آزاد تجاری الکترونیکی خود در مالزی را اثباتی بر ایجاد محیط موثر و دوست با کسب و کار تحت برنامه ابتکارات دگرگون کننده دولت دانست که اصطلاحا (تی. ان. ۵۰) نامیده می‌شود.

وی با اشاره به انتخابات امسال، از رای دهندگان خواست کسانی را که دارای سوابق اثبات شده هستند، بشناسند: انتخاب دولت یک کار بسیار جدی است و ما به عقلانیت مردم مطمئن هستیم.پاسخی ارسال کنید

*

*

14 + شانزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^