بر بازار نوشیدنی مالزی در سال ۲۰۱۷ چه گذشت؟

توریست مالزی – شرکت‌های نوشیدنی‌ غیر الکلی مالزیایی در سال ۲۰۱۷ کاهش فروش را تجربه کردند اما فروش در سایر طبقات مهم نوشیدنی مانند آب بسته بندی و قهوه...
توریست مالزی – شرکت‌های نوشیدنی‌ غیر الکلی مالزیایی در سال ۲۰۱۷ کاهش فروش را تجربه کردند اما فروش در سایر طبقات مهم نوشیدنی مانند آب بسته بندی و قهوه فوری افزایش داشته است.

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین یورومونتیور درباره وضعیت بازار نوشیدنی مالزی در سال ۲۰۱۷ می‌نویسد: در این سال شرکت‌های پیشرو در حوزه غذا و نوشیدنی در کشور مالزی مانند Coca-Cola Bottlers و Fraser & Neave Holdingsنفوذ خود را با استفاده از بهبود عملکرد خود در خرده‌فروشی افزایش دادند. آنها همچنین تعداد دفاتر خدماتی‌شان را در کشور گسترش دادند و امکان دسترسی به برند خودشان را نیز برای مصرف‌کنندگان مالزیایی بیشتر کردند.

با وجود اینکه نوشیدنی‌های غیر الکلی کاهش فروش را تجربه کردند اما شرکت‌های داخلی مالزیایی مانند Fraser & Neave Holdings و Etika Beverages موقعیت رقابتی خود را حفظ کردند. چراکه از شبکه‌های توزیع گسترده مدرن و سنتی برخوردار بودند و توانستند محصول خود را متناسب با سلیقه مصرف‌کنندگان محلی تطبیق دهند.

در کنار کاهش فروش نوشیدنی‌های غیر الکلی، در بقیه طبقات نوشیدنی از جمله نوشیدنی سرد و گرم مانند قهوه فوری (RTD) و آب بطری و برندهایی مانند Wonda 100٪ Arabica Coffee و Nescafé Cappuccino و PH NowIsNext PH Honey Infused Water فروش‌شان افزایش پیدا کرده است.

در طول دوره مورد پیش‌بینی رقابت با محصولات لبنی هم بر کاهش مصرف نوشیدنی‌های غیر الکلی تاثیر داشت. همچنین افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان، در کاهش تقاضا برای خرید نوشیدنی‌هایی مانند کربنات‌ها، کنسانتره‌ها، نوشیدنی‌های ورزشی و انرژی‌ زا تاثیر داشت.


پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده − یازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!