تلاش مالزی برای بازگرداندن شهروندانش از ایران و ایتالیا در پی شیوع کرونا

توریست مالزی – وزیر امور خارجه مالزی از تلاش دولت این کشور برای بازگرداندن شهروندانش از ایران و ایتالیا در پی شیوع کرونا ویروس جدید خبر داد. به گزارش...
توریست مالزی – وزیر امور خارجه مالزی از تلاش دولت این کشور برای بازگرداندن شهروندانش از ایران و ایتالیا در پی شیوع کرونا ویروس جدید خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از استار، داتوک سری هشام‌الدین حسین وزیر امور خارجه مالزی در پی شیوع کرونا ویروس جدید در ایران و ایتالیا گفت که وزارت خارجه این کشور در تلاش است تا محل استقرار شهروندان مالزیایی را دراین دو کشور مشخص کند و از شهروندان کشورش در ایران و ایتالیا خواست تا نام خود را در آمار سفارت‌های مالزی ثبت کنند.

هشام‌الدین امروز در بیانیه‌ای اظهار کرد: مهم است که آن‌ها[شهروندان مالزیایی] اطلاعات درست و به روز را در ماموریت بازگرداندن‌شان به خانه دریافت کنند. وزیر امور خارجه مالزی بیان کرد که این ماموریت پس از یک جلسه ویژه با نخست‌وزیر این کشور درباره کرونا ویروس مقرر شده است .

۳۲۳ شهروند مالزیایی در ایتالیا و ۶۵ شهروند نیز در ایران هستند که در ماموریت دولت این کشور با خط حمل‌ونقل هوایی به مالزی بازگردانده خواهند شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

16 + هشت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!