تلفن‌های هوشمند اپل صدها تماس اضطراری ناخواسته برقرار کردند

توریست مالزی – به نظر می رسد این تماسها از زمان به روزرسانی نرم افزارهای اپل در ماه سپتامبر (شهریور) آغاز شده است.  به گزارش یورونیوز،  مرکز امور اضطراری ایالت...توریست مالزی – به نظر می رسد این تماسها از زمان به روزرسانی نرم افزارهای اپل در ماه سپتامبر (شهریور) آغاز شده است. به گزارش یورونیوز،  مرکز امور اضطراری ایالت کالیفرنیا می‌گوید طی ماه‌های گذشته روزانه حدود ۲۰ تماس ناخواسته از آیفون‌های اپل با این مرکز گرفته شده است. بنا به اعلام مرکز امور اضطراری کالیفرنیا ۱۶۰۰ مورد از این تماس های ناخواسته از یک مرکز تعمیر تولیدات اپل برقرار شده است. این مرکز به تعمیر آیفون‌ها و ساعت‌های هوشمند تولید شرکت اپل می پردازد.
یکی از پاسخگویان به تماس های اضطراری پلیس کالیفرنیا گفت: «ما طی چهار ماه گذشته شاهد این تماسها از اپل بودیم.»

به گفته پاسخگویان به تماس های اضطراری در کالیفرنیا هنگام برقراری تماس از آیفون‌های اپل آن‌ها می توانند صدای افرادی را که در مرکز تعمیر در حال گفتگو در مورد تولیدات اپل هستند، بشنوند. تاکنون دلیل برقراری این تماس‌ها با مرکز امور اضطراری ایالت کالیفرنیا مشخص نشده است. امکان برقراری تماس‌های اضطراری با آیفون و ساعت‌های هوشمند اپل بدون سیم کارت و داشتن آبونمان وجود دارد.

به نظر می‌رسد این تماس‌ها از زمان به روزرسانی نرم افزارهای اپل در ماه سپتامبر (شهریور) آغاز شده است. شرکت اپل در بیانیه ای تاکید کرده است که در حال پیگیری گزارش‌های دریافتی در مورد برقراری تماس‌های اضطراری با محصولات خود از یک مرکز تعمیرات اپل است.
پاسخی ارسال کنید

*

*

10 − 7 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^