تکواندوکاران ایرانی در میان برترین‌های جهان

توریست مالزی – جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و تکواندوکاران ایرانی در میان برترین‌های جهان قرار گرفتند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، در آخرین رده...

توریست مالزی – جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و تکواندوکاران ایرانی در میان برترین‌های جهان قرار گرفتند.


به گزارش باشگاه خبرنگاران، در آخرین رده بندی که از سوی فدراسیون جهان اعلام شد، در وزن اول المپیکی فرزان عاشورزاده با ۳۱۸/۷۱ امتیاز در رده سوم قرار دارد،آرمین هادی‌پور نیز ۲۶۲/۴۴ امتیاز رده ششم را به خود اختصاص داده است. ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان نیز با ۲۰۰/۰۳ امتیاز در رده هفتم جای گرفته است. مهدی خدابخشی نیز که با آغاز سال جدید میلادی در وزن ۸۰- کیلوگرم مبارزه خواهد کرد در این وزن با ۲۰۲/۳۶ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارد. سجاد مردانی نماینده سنگین وزن کشورمان نیز با ۲۹۵/۸۷ امتیاز در رده ششم قرار دارد.

در گروه زنان مبینا نژاد کته‌سری در وزن ۴۹- کیلوگرم که به تازگی در رنکینگ بزرگسالان قرار گرفته است با ۸۰ امتیاز رده ۴۵ این وزن را به نام خود ثبت کرده و ناهید کیانی نیز با ۷۷/۲۸ امتیاز در رده ۴۹ قرار دارد. کیمیا علیزاده در وزن ۶۷- کیلوگرم با ۷۹/۵۰ امتیاز رده ۳۸ این وزن را به خود اختصاص داده است. اکرم خدابنده نماینده وزن چهارم نیز با ۹۰/۹۲ امتیاز در رده ۳۱ قرار گرفته و زهرا پوراسماعیل نیز با ۸۹/۱۴ امتیاز رده ۳۲ را به نام خود ثبت کرده است.

رنکینگ المپیکی ایرانیان در وزن های مختلف

۳- “فرزان عاشورزاده” از ایران با ۳۱۸/۷۱ امتیاز
۶- “آرمین هادی‌پور” از ایران با ۲۶۲/۴۴ امتیاز
۳۳- “محمد کاظمی” از ایران ۸۸/۰۱ امتیاز

۷- “ابوالفضل یعقوبی” از ایران با ۲۰۰/۰۳ امتیاز
۲۵- “میرهاشم حسینی” از ایران با ۱۲۰/۴۶ امتیاز
۵۳- “سینا بهرامی” از ایران با ۷۷/۱۱ امتیاز
۵۵- “بهنام اسبقی” از ایران با ۷۵/۶۳ امتیاز
۵۸- ” سروش احمدی” از ایران با ۷۲/۲۰ امتیاز

۱۱- “مهدی خدابخشی” از ایران با ۲۰۲/۳۶ امتیاز
۴۴- “احمد محمدی” از ایران با ۸۰/۴۲ امیاز

۶- “سجاد مردانی” از ایران با ۲۹۵/۸۷ امتیاز
۲۹- “سعید رجبی” از ایران ۱۱۷/۳۸ امتیاز


پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^