ثبت وقایع به سبک جیمز باند!

توریست مالزی – اخیرا عینک‌های آفتابی توسعه داده شده‌اند که می‌توانند رویای افراد بسیاری را که آرزو دارند در هنگام حرکت بدون استفاده از گوشی و تنها با عینک‌شان...
توریست مالزی – اخیرا عینک‌های آفتابی توسعه داده شده‌اند که می‌توانند رویای افراد بسیاری را که آرزو دارند در هنگام حرکت بدون استفاده از گوشی و تنها با عینک‌شان مانند جیمز باند از مناظر دلخواه تصاویری را ثبت کنند، محقق می‌سازد.
به گزارش ایسنا، تاکنون تنها جیمز باند قادر به ثبت تصاویر با عینک آفتابی بود اما از حالا به بعد شما نیز می‌توانید این کار را تجربه کنید. افراد اکنون می‌توانند در حال انجام هر کاری که هستند تنها با استفاده از یک عینک آفتابی اچ دی مجهز که تنها ۲۹.۹۵ دلار قیمت دارد، از مناظر دلخواه تصاویری را ثبت کنند.
عینک آفتابی مذکور یک عینک معمولی نیست و مجهز به یک هدفون، دکمه تنظیم صدا، دوربین و یک سوکت حافظه اس دی است. یک عینک ایده آل برای افرادی که به ورزش‌هایی مانند کوه نوردی و پاراگلاید علاقه مندند اما در حین انجام این کارها نمی‌توانند تصاویری را ثبت کنند، به شمار می‌رود.
درون این عینک یک دوربین با وضوح اچ دی تعبیه شده است که با هر بار شارژ می‌توان با آن تا پنج ساعت فیلم و یا عکسبرداری کرد. لازم به ذکر است تمامی تصاویر پس از گرفته شدن در کارت حافظه این عینک ثبت خواهند شد. فیلم ها با کیفیت اچ دی ۷۲۰ ضبط می شوند و بنابراین می‌توانید حافظه را از طریق یک میکرو اس دی کارت ساده تلویزیون گسترش دهید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

16 − پانزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!