جام جهانی کشتی فرنگی در تهران به دلیل ناآرامی‌های ایران به تعویق افتاد

توریست مالزی – اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد که مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی به دلیل «بی ثباتی کنونی ایران» به تعویق افتاده است. به گزارش یورونیوز، جام جهانی...
توریست مالزی – اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد که مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی به دلیل «بی ثباتی کنونی ایران» به تعویق افتاده است.

به گزارش یورونیوز، جام جهانی کشتی فرنگی قرار بود طی هفته جاری در تهران برگزار شود. بنا به اعلام کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی این کمیته این تصمیم را در جلسه خود با توجه به توصیه وزارت خارجه کشورها در مورد سفر به ایران و تصمیم های اخیر دیگر سازمان های ورزشی اتخاذ کرد.

اتحادیه جهانی کشتی همچنین تصریح کرده است که دو تیم شرکت کننده در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی پیش از این بنا به توصیه مسئولان کشورشان از شرکت در این مسابقات انصراف داده بودند.

مایکل داسون، دبیرکل اتحادیه جهانی کشتی در نامه ای به فدراسیون کشورهای شرکت کننده در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی نوشته است: «کمیته اجرایی با توجه به مسئولیت ما در قبال ورزشکاران و تیم ها و اینکه شرایط برای برگزاری چنین رویداد بین المللی به ثبات مورد قبول نرسیده است و برای جلوگیری از هرگونه تهدیدی برای ورزشکاران تصمیم به تعویق مسابقات تا اطلاع ثانوی گرفت.»

برخی رسانه های ایران گزارش داده اند که «ژاپن و مجارستان» دو کشوری بودند که پیش از تصمیم اتحادیه جهانی کشتی از حضور در مسابقات تهران انصراف داده بودند.

مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی طبق برنامه اولیه قرار بود روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

16 + سیزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!