جام جهانی ۲۰۱۸؛ افشای اسرار مراسم افتتاحیه

توریست مالزی – مولف مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بخش‌هایی از آن را افشا کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیمبه نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، نمایش مراسم افتتاحیه جام...توریست مالزی – مولف مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بخش‌هایی از آن را افشا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیمبه نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، نمایش مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو تلفیقی از فوتبال و عشق خواهد بود. مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه پنجشنبه هفته جاری به وقت محلی مسکو و نیم‌ساعت پیش از آغاز بازی تیم‌های ملی فوتبال روسیه و عربستان برگزار می‌شود.

فلیکس میشایلوف، مولف مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. او پیش از این مدیر جام جهانی ۲۰۱۸ در شهر سن پترزبورگ و جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ در شهر کازان بود. مراسم‌های افتتاحیه و اختتامیه جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه در شهر سن پترزبورگ و مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ در مسکو حاصل کار فلیکس میشایلوف بود.

وی در رابطه با مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌گوید: خوشحالیم که یک فرم جدید را برای مراسم‌های افتتاحیه و اختتامیه جام جهانی فوتبال از نظر زمان‌بندی و نزدیکی به بازی افتتاحیه ارائه می‌دهیم. همکارم در مراسم افتتاحیه ایلیا آوربور خواهد بود که رنگ‌های جدیدی را به اکران می‌بخشد، البته نمایش ما در ارتباط با فوتبال و عشق خواهد بود. فرم اصلی مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه متفاوت با جام‌های جهانی گذشته خواهد بود و ساختار اصلی آن را موسیقی تشکیل می‌دهد. نمایش اصلی مراسم افتتاحیه نیز در نزدیک‌ترین زمان به آغاز بازی تیم‌های ملی فوتبال روسیه و عربستان برگزار خواهد شد. معرفی کشور میزبان، فوتبال و اجرای ارکستر وین از دیگر بخش‌های این مراسم هستند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!