جایزه ۵۰ هزار دلاری خانواده مدل مقتول هلندی؟!

توریست مالزی- خانواده ایوانا استر روبرت اسمیت، مبلغ ۵۰ هزار دلار معادل ۱۹۸,۷۲۵ رینگیت مالزی جایزه، برای کسی که اطلاعاتی ارائه دهد که منجر به دستگیری و مجازات مسئولین...
توریست مالزی- خانواده ایوانا استر روبرت اسمیت، مبلغ ۵۰ هزار دلار معادل ۱۹۸,۷۲۵ رینگیت مالزی جایزه، برای کسی که اطلاعاتی ارائه دهد که منجر به دستگیری و مجازات مسئولین مرگ مدل هلندی شود، پیشنهاد دادند.

سایت خبری NL هلند گزارش داد، سباس دیکسترا ، وکیل خانواده مدل هلندی گفت، یکی از اعضای خانواده ایوانا متوجه شده که این  پرونده پیشرفت کمی داشته است و به همین دلیل آنها دست به این اقدام زده اند.

وی در ادامه گفت، خانواده ایوانا امیدوار است مبلغ این پاداش به اندازه کافی زیاد باشد تا بتواند آنهایی که اطلاعات مفیدی دارند و قبلا سکوت کرده بودند را متقاعد سازد قدم پیش گذارند و سکوت را بشکنند.

دسامبر گذشته، قربانی ۱۹ ساله که تابعیت دوگانه هلندی و بلژیکی دارد، از طبقه ۲۰ آپارتمانی در خیابان دنگ وانگی کوالالامپور به پایین پرت شد و در بالکن طبقه ششم فرود آمد.

پلیس مالزی این پرونده را به عنوان مرگ ناگهانی در نظر گرفته و منتظر نتیجه آزمایشات کالبد شکافی و آسیب شناسی است.

این در حالی است که کارآگاه خصوصی که توسط خانواده ایوانا استخدام شده تا علت مرگ وی را بررسی کند، گفته این پرونده باید به عنوان پرونده قتل درنظر گرفته شود و در این دسته طبقه بندی شود‌.

منبع: استار

پاسخی ارسال کنید

*

*

هشت + هفده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!