جدیدترین خودرو پرنده سال معرفی شد

توریست مالزی – نمایشگاه خودرو دیترویت در حال برگزاری است و در جریان برگزاری این نمایشگاه نوعی خودرو هلیکوپتری خودران موسوم به “SureFly Octocopter” رونمایی شده است که نیازی...
توریست مالزی – نمایشگاه خودرو دیترویت در حال برگزاری است و در جریان برگزاری این نمایشگاه نوعی خودرو هلیکوپتری خودران موسوم به “SureFly Octocopter” رونمایی شده است که نیازی به مهارت خلبانی ندارد و با قیمت ۲۰۰ هزار دلار در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.
به گزارش انتخاب، یک شرکت کوچک خارج از کلمبوس اوهایو با رونمایی از خودرو پرنده خود توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این خودرو طراحی بی نظیری دارد و دارای ویژگی های زیر است:
_ ظرفیت سفر برای ۲ نفر
_دارای وزن ۴۰۰ پوندی
_قدرت پرواز با سرعت حدود ۷۵ مایل در ساعت
_بی نیاز از خلبان و دارای قدرت پرواز بر اساس هوش مصنوعی
_ساخته شده از فیبروکربن و آلومینیوم
_برخوردار از موتور الکتریکی ضد گرانش زمین و هشت هسته ای
_ نیازمند به حدود ۲۰ کیلووات برق برای تیک آف و ۳۰ کیلووات برای اوج گرفتن
_ دارای ۴۰۰ پوند وزن
_دارای موتور تمام الکتریکی قابل شارژ
این ویژگی ها در واقع رویای بسیاری از افراد را که مایل هستند به راحتی در آسمانها پرواز کنند را محقق کرده است. درواقع یک قرن پس از آنکه هنری فورد طرح خود را با نام “Flight Flivver” رها کرد، مجموعه ای از کارآفرینان در حال رقابت هستند تا بتوانند این رویا را به حقیقت تبدیل کنند.
بر اساس گزارش ها کمپانی تولید کننده این خودرو پروازی در تلاش است تا گواهینامه فدرال حمل و نقل هوایی این خودرو پروازی را برای کمتر از ۲ سال آینده دریافت کند و از هم اکنون نیز طرح پیش خرید خود را آغاز کرده است. هدف پروژه مذکور این است که پروازی آسان و مقرون به صرفه و ایمن را برای همه مردم مهیا کند. پرواز این خودرو پروازی به شکل عمودی و به سبک هلیکوپتر است. مدیرعامل این شرکت می گوید: “ما امیدواریم که ثابت کنیم این نوع پرواز ایمن تر است تا بتوانیم خودروهای پروازی را برای همه شهروندان تولید کنیم.”
بر خلاف یک هلی کوپتر که نیاز به خلبان هایی دارد که به طور همزمان انواع سیستم ها را کنترل کند، Surefly عمدتا توسط کامپیوتر کنترل می شود. تنها چیزی که اپراتور آن را انجام می دهد، یک کنترل جوی استیک است تا نقطه ای را که می خواهید بروید. کنترل کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 − 10 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!