هدف ما توانمندسازی کسب و کارهای کوچک در جهان است

توریست مالزی- هدف اصلی گروه علی بابا (Alibaba) این است که توانایی کسب و کارهای کوچک را افزایش داده و آنها را به سطح بالاتری برساند و درنتیجه یک...
توریست مالزی- هدف اصلی گروه علی بابا (Alibaba) این است که توانایی کسب و کارهای کوچک را افزایش داده و آنها را به سطح بالاتری برساند و درنتیجه یک محیط پایدار برای رشد آنها ایجاد کند.

جک ما، مدیرموسس و مدیرعامل سایت علی بابا گفت: این گروه قصد ندارد فقط نام تجاری خود را جهانی کند، وتنها هدف علی بابا این است که درهای جهان برای تجارت الکترونیک را ازطریق اینترنت باز کند.

او دریک کنفرانس مطبوعاتی در سپانگ گفت: “این تفاوت بین ما و سایر پلتفرم‌های دیجیتال است. ما در تلاش برای جهانی سازی علی بابا نیستیم، اما آنچه که ما می خواهیم این است که شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) را توانمند و جهانی کنیم.”

به گزارش استار، جک ما گفت مرحله اول، راه اندازی تجارت آزاد دیجیتال (DFTZ) بود وهدف بعدی آوردن رایانش ابری
(Cloud Computing)  برای شرکت های کوچک و متوسط است تا اطمینان حاصل شود که آخرین سیستم‌ها برای  کار آنها وجود دارد.

او گفت که علی بابا مشتاق است تا با وزارت آموزش و پرورش همکاری کند و به دانش آموزان نحوه‌ی کسب و کار آنلاین را آموزش دهد.

وی افزود: “هیچکس نباید از سرمایه گذاری در بخش تجارت الکترونیکی بترسد. استفاده از پلت فرم آنلاین  یک مزیت برای جوانانی است که در دوران تکنولوژی متولد شده اند. حضورتجارت آزاد دیجیتال (DFTZ) فرصتی برای شرکت های کوچک و متوسط ، نه تنها برای رسیدن به بازار چین بلکه همچنین روسیه، اروپا و خاورمیانه خواهد بود. به زودی، تمام کسب و کارها باید جهانی شوند، برای ماندن و رشد اقتصادی باید به سمت تجارت الکترونیکی رفت”.

وی گفت: “با حمایت از کسب و کارهای کوچک، ما می توانیم مدت زمان بیشتری را ادامه دهیم، اما با شرکت های بزرگ، ما تنها می توانیم برای یک دوره کوتاه مدت ادامه دهیم، شاید برای پنج سال.”

نخست وزیرمالزی داتوک سری نجیب تون رزاک قبلا با همکاری جک ما، یک هزار و نهصد و هفتاد و دو محصول را آماده صادرات کرده اند.

تجارت آزاد دیجیتالی، یک مولفه کلیدی دراقتصاد دیجیتالی مالزی است، به این ترتیب شرکت های کوچک و متوسط را قادر می سازد تا با هماهنگی رشد چشمگیر اقتصاد اینترنتی و تجارت بین المللی، سرمایه گذاری کنند.

تجارت آزاد دیجیتالی(DFTZ)، صادرات شرکت های کوچک و متوسط را به صد و شصت بیلیون رینگت افزایش خواهد داد و بیش ازشصت هزارفرصت شغلی را ایجاد خواهد کرد و از تجارت آنلاین به ارزش دویست و هفتاد و پنج بیلیون رینگت تا سال ۲۰۲۵ حمایت خواهد نمود.

این می تواند مالزی را به مرکز حمل و نقل آسیا تا سال ۲۰۲۵ تبدیل کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^