خانه دکتر ماهاتیر محمد تحت کنترل پلیس مالزی

تن سری محمد فوزی هارون گفت، در صورت تهدید امنیتی علیه دکتر مهاتیر محمد، پلیس حفاظت از او را افزایش خواهد داد. بازرس کل پلیس مالزی اعلام کرد، پلیس حفاظت بخش...
تن سری محمد فوزی هارون گفت، در صورت تهدید امنیتی علیه دکتر مهاتیر محمد، پلیس حفاظت از او را افزایش خواهد داد. بازرس کل پلیس مالزی اعلام کرد، پلیس حفاظت بخش عملیات ویژه نخست وزیر سابق مالزی که اخیرا کاهش یافته بود، در صورت تهدید امنیتی علیه وی، افزایش خواهد یافت.

فوزی گفت این بستگی به تهدید دارد. اگر احساس کنیم تهدید جدی است، نیروی حفاظت پلیس را افزایش خواهیم داد. ما امنیت لازم را برای دکتر ماهاتیر محمد تامین میکنیم.

در حال حاضر برای حفاظت از همسرش، تون سیتی هاسما مهد علی، یک افسر خانم منصوب شده است و ما خانه او را نیز تحت کنترل و نظارت داریم. بنابراین اظهاراتی که توسط احزاب خاص صورت گرفته است، نادرست است.

دفتر نخست وزیر مالزی روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که تمام نخست وزیران سابق امتیازات مشابهی دریافت میکنند و دکتر ماهاتیر محمد نیز از این امر مستثنی نیست. این بیانیه همچنین می افزاید که دولت هیچ تسهیلاتی را برای هیچ نخست وزیر سابقی از جمله دکتر ماهاتیر محمد لغو نکرده است.

دکتر ماهاتیر محمد در صفحه فیس بوک خود اعلام کرده است که محافظان پلیس UTK وی برکنار شده اند. خدمات محافظان شخصی یک امتیاز است که به همه نخست وزیران اسبق داده میشود.

در روز ۵ نوامبر ، فوزی گفت که پلیس خدمات UTK را برای دکتر ماهاتیر محمد قطع نکرده است و همچنان ادامه دارد.

منبع: استار

 

 

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^