خرید سیم کارت در مالزی

توریست مالزی – برای خرید سیم کارت در مالزی چهار شرکت مخابراتی اصلی وجود دارند: Celcom ،Maxis ،DiGi و U Mobile. هم مردم محلی و هم مسافران از سیم...
توریست مالزی – برای خرید سیم کارت در مالزی چهار شرکت مخابراتی اصلی وجود دارند: Celcom ،Maxis ،DiGi و U Mobile. هم مردم محلی و هم مسافران از سیم کارت های هر چهار شبکه استفاده می کنند و همه آنها قابل اعتماد هستند. با توجه به نقشه پوشش این اپراتورها، قدرت سیگنال در بخش های مختلف مالزی متفاوت است اما معمولا در اطراف شهرهای اصلی و مناطق شهری پوشش بهتر می شود.
اپراتورهای تلفن همراه مالزی، خدمات خوبی را در پلت فرم سامانه جهانی ارتباطات همراه (GSM) ارائه می دهند. همه این شرکت های مخابراتی به مشتریان خود اینترنت ۲G، ۳G و ۴G/LTE ارائه داده و شما می توانید آن ها را از مغازه ها، سوپرمارکت ها، کیوسک ها و دفاتر رسمی و همچنین فرودگاه ها تهیه نمایید. با ارائه پاسپورت می توانید یک سیم کارت تهیه کنید و به محض خرید، سیم کارت فعال خواهد شد. برای شارژ کردن آن، می توانید به مغازه های مختلفی مانند دکه ها و سوپرمارکت ها مراجعه کنید.

سلکام | Celcom
سلکام بزرگترین اپراتور در مالزی است و خدمات خوبی از جمله اینترنت ۲G، ۳G و ۴G/LTE در پلت فرم GSM ارائه می دهد. سیم کارت پیش پرداخت آن «Xpax» نامیده می شود و می تواند به صورت رایگان خریده شود، هرچند پیش از استفاده از کارت های سیم کارت پیش پرداخت باید آن را شارژ کنید. کیوسک های Celcom در بسیاری از شهرها و همچنین در فرودگاه قرار دارد. اعتبار نیز می تواند در همان خرده فروشان خریداری شود. تمام اندازه های سیم کارت از جمله مینی یا نانو در این شرکت ارائه می شوند. سیم کارت پیش پرداخت آن ها که برای گردشگران مناسب است همانطور که گفتیم Xpax هستند و از گزینه های خوب می توان به بسته «Xpax Turbo» اشاره کرد که ۱۰ رینگت مالزی است که ۶ رینگت شارژ و ۲۰۰ مگابایت داده برای ۷ روز دارد.
برای چک کردن اعتبارتان *۱۱۸*۱*۱*۲# (از راست به چپ) را شماره گیری نمایید.مکسیس | Maxis
مکسیس دومین اپراتور بزرگ در مالزی است و این شرکت هم در پلت فرم GSM همه نوع اینترنتی را به مشتریانش ارائه می دهد. شما می توانید سیم کارت های از پیش آماده شده را در کیوسک های این شرکت در سراسر شهرهای مالزی و همچنین فرودگاه تهیه نمایید. خرید اعتبار این سیم کارت هم می تواند از طریق خرده فروشی ها، سوپرمارکت ها و مغازه های دیگر خریداری شود. شرکت مکسیس همه نوع اندازه سیم کارتی را به شما خواهد داد. بسته های سیم کارت مناسب برای گردشگران با نام «Fast» شناخته می شود که با ۱۰ رینگت مالزی فرودخته می شود و در آن ها ۵ رینگت شارژ و ۵۰۰ مگابایت دیتای ۵ روزه وجود دارد.
برای چک کردن اعتبارتان می توانید *۱۲۲# (از راست به چپ) را شماره گیری نمایید و با شماره گیری *۱۰۰# (از راست به چپ) می توانید انتخاب هایی را برای بالانس ترافیک دیتای خود مشاهده کنید. اگر اپلیکیشن ماکسیس رد (RED) را دانلود کنید، ۱ گیگابایت دیتا برای این پلت فرم به شما داده می شود.دیجی | DiGi
DiGi سومین ارائه دهنده سیم کارت در مالزی است و ارائه خدمات ۲G، ۳G و ۴G/LTE در پلت فرم GSM دارد. شما این سیم کارت و اعتبار را هم می توانید در تمام فروشگاه ها و مغازه ها خریداری کنید. اعتبارهای این سیمکارت می تواند در چندین قیمت بین ۵ رینگت و ۱۰۰ رینگت مالزی خریداری شود. تمام اندازه های سیم کارت را می توان خریداری کرد، اگر چه بعضی از آنها باید براساس اسلات نانو یا مینی پانچ شده تا اندازه گوشی شما شود. بسته های سیم کارت های از پیش آماده شده، به دو صورت قابل خریداری است:
برای چک کردن اعتبار می توانید *۱۲۶# (از راست به چپ) را شماره گیری نمایید و بسته های زیر را نیز با شماره گیری کد فعالی سازی می توانید استفاده کنید:یو موبایل | U Mobile
کوچکترین اپراتور برای خرید سیم کارت در مالزی یو موبایل است که البته از نظر ارائه خدمات و اینترنت دست کمی از دیگر اپراتورها ندارد. سیم کارت های از پیش آماده شده این شرکت، تنها با بسته های از پیش تعیین شده ارائه می شوند. آن ها را می توانید از کیوسک های مربوطه و همچنین فرودگاه تهیه کنید و اعتبار آن نیز تقریبا در تمام مغازه های خرده فروشی وجود دارد. یکی از سیم کارت های آن به نام Power Prepaid را می توانید با پرداخت ۸٫۵۰ رینگت مالزی تهیه کنید که ۵ رینگت اعتبار و ۱ گیگابایت دیتا برای ۱۰ روز دارد. برای دیدن اعتبارتان، *۱۱۸# (از راست به چپ) را شماره گیری کنید. 

منبع: الی گشت

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده − 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!