داور مالزیایی دیدار العین–استقلال با اشتباهات متعدد خود،‌ هواداران استقلال را عصبانی کرد

توریست مالزی –  امیر آل بن یعقوب، داور اهل کشور مالزی دیدار العین–استقلال با اشتباهات متعدد خود،‌ هواداران این تیم را عصبانی کرده و آن‌ها تلاش می‌کنند با کامنت‌گذاشتن...
توریست مالزی –  امیر آل بن یعقوب، داور اهل کشور مالزی دیدار العین–استقلال با اشتباهات متعدد خود،‌ هواداران این تیم را عصبانی کرده و آن‌ها تلاش می‌کنند با کامنت‌گذاشتن در صفحه اینستاگرام فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا، این موضوع را به مسئولان گوشزد کنند.

به گزارش «دی اسپورت»؛ برخی کارشناسان معتقدند فدراسیون فوتبال ایران نتوانسته رایزنی مناسبی کند و همین موضوع باعث شده AFC هر تصمیمی را علیه ایران بگیرد. برخی کارشناسان نیز اعتقاد دارند کرسی متعدد کشورهای عربی در کنفدراسیون فوتبال آسیا منجر به گرفتن تصمیمات علیه فوتبال ایران شده است. روز گذشته برخی رسانه‌های اماراتی در تحلیل‌های خود از اشتباهات تاثیرگذار داوری و دو پنالتی‌ که به اشتباه برای العین گرفته شد، سخنی به میان نیاوردند.

روزنامه‌های اماراتی از البیان گرفته تا الإتحاد، دات امارات و الامارات الیوم تساوی العین برابر استقلال را تلخ دانستند و بیشتر آن‌ها به انتقاد از سرمربی العین پرداختند اما از اشتباهات بد داوری در این دیدار سخنی نگفتند. این رسانه‌ها به حرکت تکنیکی الشحات بازیکن مصری العین در نیمه نخست که چند بازیکن استقلال را پشت سر گذاشت بیشتر اهمیت دادند و این بازیکن را به لیونل مسی تشبیه کردند. اما رسانه‌های ایرانی در گفت‌وگو با کارشناسان، عملکرد داوری را مورد انتقاد قرار دادند و به او تاختند.

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

20 − 20 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

  • توریست مالزی- رستوران های تخصصی برگر در سطح شهر فراوان هستند. با وجود این، مای برگر لب (Myburgerlab)، به...
  • توریست مالزی- انگایوکی یکی از قدیمی ترین مغازه های نودل درکوالالامپور است و در طول چهار دهه گذشته مشغول...
  • این هتل مجلل درست درهمسایگی مرکز همایش های کوالالامپور و برج های پتروناس قرار دارد و به دلیل همین...
  • توریست مالزی- رستوران کابس اند کاپس متعلق به شرکای کره ای، دیوید سون و لیز کیم (David Son and Liz Kim)...
^