درگیری خشونت بار در معبد هندوی سوبانگ جایا + فیلم

توریست مالزی – درگیری در معبد Seafield Sri Maha Mariamman در سوبانگ جایا به مجروح شدن ۳ نفر و به آتش کشیده شدن ۱۸ خودرو انجامید. به گزارش استار،...
توریست مالزی – درگیری در معبد Seafield Sri Maha Mariamman در سوبانگ جایا به مجروح شدن ۳ نفر و به آتش کشیده شدن ۱۸ خودرو انجامید.
به گزارش استار، تان سری نور رشیدابراهیم، معاون بازپرس کل پلیس مالزی در این باره گفت: این درگیری یک دعوای نژادی نبوده بلکه به دلیل اختلاف در مالکیت زمین معبد به وقوع پیوسته است. این حادثه در ساعت ۲:۳۰ بامداد و زمانی روی داد که ۵۰ مرد مالایی وارد معبد شدند. خادمان معبد نیز پس از آگاهی از این موضوع، به دوستان هندی خود خبر دادند. بدین ترتیب، ۲۰۰ مرد هندی نیز وارد معبد شدند تا از آن در برابر مزاحمان محافظت کنند.
وی افزود: افراد پلیس در همین زمان در صحنه حضور یافتند. مزاحمان که قصد فرار از معرکه را داشتند با گروهی که قصد محافظت از آن را داشتند، درگیر شدند که موجب مجروح شدن ۳ نفر و به آتش کشیده شدن ۱۲ خودرو شد.
معاون بازپرس کل پلیس مالزی همچنین گفت: این احتمال وجود دارد که طرفی که قصد تصاحب زمین معبد را داشته، مردان مالایی را اجیر کرده تا مسوولین معبد را تحت فشار قرار دهد. احتمال می رود که درگیری خشونت بار میان تبهکاران حاضر در دو سوی ماجرا شکل گرفته باشد.


پاسخی ارسال کنید

*

*

12 + 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!