در بازی های پاراآسیایی ایران به رده سوم صعود کرد

توریست مالزی – علیرضا مختاری، ورزشکار ایران با شکستن رکورد آسیا و بازی‌های پاراآسیایی موفق به کسب مدال طلا شد.اسدلله عظیمی هم در این ماده به مدال نقره دست...
توریست مالزی – علیرضا مختاری، ورزشکار ایران با شکستن رکورد آسیا و بازی‌های پاراآسیایی موفق به کسب مدال طلا شد.اسدلله عظیمی هم در این ماده به مدال نقره دست یافت و پرتابگر سوری به مدال برنز رسید.
کریمی شطرنجباز ۱۷ ساله کشورمان پس از کسب مدال طلای انفرادی در گروه b۲ و b۳ آقایان گفت: جدول مسابقات در این گروه بسیار فشرده بود. از آنجا که ۱۴ شطرنجباز در این گروه حضور داشتند تمام رقبای اصلی به من برخورد کردند.
دارنده مدال طلای انفرادی و تیمی شطرنج b۲ و b۳ بانوان پس از کسب دو نشان طلا گفت: با تجربه زیادی که داشتیم توانستیم شطرنج ایران را به آسیا نشان دهیم.
سیامک صالح فرج زاده عضو تیم ملی پارا دو و میدانی که در ماده پرتاب وزنه مدال نقره را به نام ایران ثبت کرد اظهار داشت: هر چند انتظار مدال طلا داشتم اما خدارا شکر می کنم که توانستم روی سکو دوم بایستم.
سرمربی تیراندازی معلولان در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی اظهار داشت: اکثر بچه‌ها به غیر از دو سه نفر در دو ماده فینالیست شدند. از نظر مقام و مدال هم نتایج‌مان راضی‌کننده بوده است. ما در هیچ دوره‌ای از بازی‌های پاراآسیایی به اندازه این دوره مدال در تیراندازی کسب نکرده بودیم. وی با یادآوری اینکه پاراتیراندازی ایران تا به اینجای بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ موفق به کسب سه مدال طلا و یک نقره شده است
ایران در پنجمین روز از بازیهای پاراآسیایی تاکنون ۶۳ مدال بدست آورده است.
سومین دوره از بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ به پنجمین روز خود رسید و ایران اکنون صاحب ۲۲ مدال طلا، ۲۰ نقره و۲۱ برنز شده است. ایران بعد از چین و کره جنوبی در رده سوم این دوره از مسابقات قرار گرفته است
به گزارش خبرگزاری ایرنا، سومین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در روزهای ۱۴ تا ۲۱ مهر با حضور ۲ هزار ۸۸۰ ورزشکار از ۴۱ کشور در ۱۸ رشته ورزشی به میزبانی اندونزی در جاکارتا، پایتخت آن کشور برگزار می شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دوازده − 10 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!