دو و نیم سال زندان برای کتک زدن بتمن پسر سوپرمن

توریست مالزی – یک موتورسوار فودپاندا در سنگاپور، به جرم کتک زدن همکار خود که نامش بتمن بن سوپرمن است، به دو سال و نیم زندان محکوم شد. به...
توریست مالزی – یک موتورسوار فودپاندا در سنگاپور، به جرم کتک زدن همکار خود که نامش بتمن بن سوپرمن است، به دو سال و نیم زندان محکوم شد.

به گزارش نیواستریت تایمز، بتمن بن سوپرمن که در سال ۲۰۰۸ به خاطر اسم عجیبش به یکی از چهره های مشهور اینترنت تبدیل شده بود، جوانی ۲۸ ساله است که در دلیوری فودپاندا در سنگاپور کار می کند. او بار دیگر در سال ۲۰۱۳ به خبرها بازگشت زیرا به جرم دزدیدن کارت بانکی برادرش، ورود غیرمجاز به یک دفتر کار و دزدیدن پول و مصرف هرویین به زندان محکوم شد.

انگ گوان هونگ، همکار او که ۴۰ سال دارد، با تمسخر او در گروه واتس آپ فود پاندا، درگیری لفظی با بتمن را آغاز کرد تا جایی که آنها در نهایت قرار گذاشتند پس از وقت کاری با هم تسویه حساب کنند. انگ خود را به یک چاقوی جیبی مسلح کرد و در هنگام درگیری با بتمن او را از چند ناحیه مجروح کرد. دعوای آنها با دخالت دیگر کارکنان فودپاندا متوقف شد. بتمن با مراجعه به پلیس شکایت کرد و سپس به بیمارستان منتقل شد. دو زخم عمیق در بینی و بازوی بتمن نتیجه درگیری بود.

قاضی دادگاه، انگ را به جرم مجروح کردن عامدانه به دو و نیم سال زندان محکوم کرد.

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 − پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!