رژیم غذایی که به سلامتی آسیب می زند

توریست مالزی – نداشتن اطلاعات درباره رژیم های غذایی می تواند با سلامتی و جان شما بازی کند. به طور مثال رژیم غذایی که دراین قسمت به شما معرفی...
توریست مالزی – نداشتن اطلاعات درباره رژیم های غذایی می تواند با سلامتی و جان شما بازی کند. به طور مثال رژیم غذایی که دراین قسمت به شما معرفی میکنیم باعث مرگتان می شود!
ساعت ۲۴-برای داشتن زندگی سالم و عمر طولانی معیارهای مختلفی دخیل می باشد. یکی ازاین معیارها رژیم غذایی می باشد. رژیم غذایی خوب می تواند عمر را طولانی و رژیم غذایی بد عمر را کوتاه می کند. پس بهتر است برای طولانی شدن عمرتان از رژیم غذایی که دراین مقاله به شما معرفی می کنیم دوری کنید زیرا این رژیم غذایی باعث مرگتان می شود!
این رژیم غذایی باعث مرگتان می شود!
نتایج مطالعات اخیر حاکی از آن است که رژیم‌های غذایی کم کربوهیدرات احتمال مرگ را در سنین جوانی افزایش می‌دهد. به گفته کارشناسان رژیم‌های غذایی گیاهی می‌توانند گزینه‌های بهتری باشند.
بسیاری از افراد برای کاهش وزن و بهبود سلامت سوخت و ساز به رژیم‌های غذایی کم کربوهیدرات، رژیم‌های غذایی پرچرب رو می‌آورند. اما نتایج تحقیقات اخیر نشان می‌دهد دنبال کردن این رژیم‌های غذایی برای سال‌ها یا چند دهه، ممکن است خطر مرگ زود هنگام را افزایش دهد.
محققان همچنین با بررسی الگوی غذایی بیش از ۱۵ هزار فرد میانسال در آمریکا که برای مدت زمان ۲۵ سال تحت کنترل بودند، دریافتند: افرادی که در مدت زمان انجام این مطالعه از رژیم غذایی کم کربوهیدرات استفاده می‌کردند بیشتر احتمال دارد در میانه دوران زندگی دچار مرگ شوند. همچنین رژیم‌های غذایی حاوی میزان کربوهیدرات بالا خطر مرگ و میر را افزایش می‌دهند هرچند، خطر آن‌ها کمتر است.
افراد برای کاهش وزن ، رژیم‌های غذایی کم کربوهیدرات را گزینه مناسبی می‌دانند. نتایج برخی از مطالعات نشان می‌دهد این نوع از رژیم غذایی در مقایسه با رژیم غذایی با میزان چربی پایین سریع‌تر موجب کاهش وزن می‌شود. هرچند، در برخی از مطالعات تفاوتی بین این دو نوع رژیم غذایی مشاهده نشده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده − 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!