سازمان‌دهندگان المپیک زمستانی از ورزشکاران ایرانی عذرخواهی کردند

توریست مالزی – در واکنش به ماجرای اهدا نشدن تلفن‌های همراه سامسونگ به ورزشکاران ایرانی شرکت کننده در مسابقات المپیک زمستانی، کمیته برگزارکننده این مسابقات از ورزشکاران ایرانی عذر...

توریست مالزی – در واکنش به ماجرای اهدا نشدن تلفن‌های همراه سامسونگ به ورزشکاران ایرانی شرکت کننده در مسابقات المپیک زمستانی، کمیته برگزارکننده این مسابقات از ورزشکاران ایرانی عذر خواهی کرده است.

خبرگزاری‌های رویترز و فرانسه گزارش کرده‌اند که ، لی هی-بئوم، رئیس کمیته سازمان‌دهی مسابقات المپیک زمستانی پیونگ‌چانگ تایید کرد که در نامه‌ای به مقام‌های ورزشی ایران، “از سوءتفاهم ایجاد شده” پوزش خواسته است. آقای لی در نامه خود به سرپرست تیم ملی ایران در پیونگ‌چانگ گفته است که از جانب کمیته برگزار کننده این مسابقات “مراتب عذرخواهی صمیمانه خود را از ماجرای تاسف آور در مورد توزیع تلفن به ورزشکاران اعزامی جمهوری اسلام ایران ابراز می‌دارم.” وی گفته است که این حادثه نتیجه “مشکلاتی در زمینه ارتباط در داخل گروه عملیاتی بوده است.”

آقای میرو در این نامه، با اشاره به محتوای نامه کمیته برگزار کننده المپیک پیونگ‌چانگ، ماجرای توزیع نشدن موبایل های سامسونگ بین ورزشکاران ایرانی ناشی از “نقض ارتباطات در گروه مسئول توزیع این موبایل ها” عنوان شده است. معاون مدیرکل کمیته بین المللی المپیک در نامه خود پیشنهاد کرده است که در آینده نشستی بین نمایندگان کمیته و مقامات ورزشی و ورزشکاران ایرانی برای بررسی این موضوع برگزار شود.

انتشار خبر توزیع نشدن گوشی‌های تلفن همراه اهدایی شرکت سامسونگ به ورزشکاران ایران و کره شمالی در روز گذشته واکنش تند مقامات ورزشی و سیاسی جمهوری اسلامی را در پی داشته است. از جمله این اقدامات، اعتراض به سفارت کره جنوبی در تهران و تهدید دادستان کل کشور برای احضار مدیر نمایندگی سامسونگ در ایران و ادعای خسارت از این شرکت بوده است.


پاسخی ارسال کنید

*

*

13 − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!