سازمان نظارتی اهانت به مقدسات در مالزی بیش از ۱۰ هزار شکایت دریافت کرد

توریست مالزی – یک نهاد نظارتی تحت سرپرستی سازمان توسعه اسلامی (جکیم) در مالزی که یک هفته پیش راه اندازی شده اعلام کرد که در این زمان بیش از...
توریست مالزی – یک نهاد نظارتی تحت سرپرستی سازمان توسعه اسلامی (جکیم) در مالزی که یک هفته پیش راه اندازی شده اعلام کرد که در این زمان بیش از ۱۰ هزار شکایت در رابطه با اهانت به مقدسات اسلامی دریافت کرده است.
به گزارش حوزه، به نقل از malaysiakini، نهاد نظارتی که تحت سرپرستی سازمان توسعه اسلامی (جکیم) در مالزی راه اندازی شده اعلام کرد در عرض یک هفته که از تاسیس آن می گذرد، ۱۰ هزار شکایت در رابطه با ادبیات اهانت آمیز علیه اسلام در شبکه ها و رسانه ها دریافت کرده است.
فوزیه صالح معاون عملی وزیر امور اسلامی این سازمان گفت: هر شکایت به طور دقیق مورد ارزیابی قرار می گیرد تا سندیت آن ثابت شود.
وی افزود: دلیل بررسی ها این است که تعداد زیادی از حساب ها تقلبی هستند و این شکایت های تقلبی بیشتر برای تحریک کردن می باشند. گاهی نیز پیش می آید که تکراری باشند. ما به دقت غربالگری انجام می دهیم، اما آنچه نگران کننده است تعداد زیاد شکایت های انجام گرفته می باشد.
وی افزود: وجود یک شکاف بزرگ در میان مذاهب مختلف در جامعه، برای ملت خوب نیست و چنین انتقاداتی باید متوقف شوند. گاهی سیاستمداران مخالف نسبت به غیرمسلمانان سخت گیر می شوند که این باعث انتقام گیری و اهانت آنان به اسلام می شود و فضای ناسالمی را در جامعه به وجود می آورد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نه + هجده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!