سرفه های عمدی یک مسافر چینی در هواپیما برایش دردسر ساز شد

توریست مالزی – زنی که از تأخیر طولانی مدت خود برای چکاپ ویروس کرونا در فرودگاه چین عصبانی شده بود با سرفه های مداوم خود باعث ترس مسافران شد....
توریست مالزی – زنی که از تأخیر طولانی مدت خود برای چکاپ ویروس کرونا در فرودگاه چین عصبانی شده بود با سرفه های مداوم خود باعث ترس مسافران شد.

به گزارش استار مالزی، کارکنان تایلندی ایرویز، پس از سرفه مداوم یک زن چینی، مجبور شدند به او تذکر دادند اما او توجهی نکرد و پرسنل هواپیما مجبور به خشونت شدند.

این شرکت هواپیمایی گفت: این زن به طور عمدی بر روی سرنشینان هواپیما سرفه کرد زیرا از معاینه طولانی مدت عصبانی شد.

در فیلم هایی که به صورت آنلاین منتشر شده است ،یکی از مردان به گردن او فشار می آورد در حالی که دو نفر دیگر از مردان حاضر به زبان انگلیسی به او می گویند بنشینید. و زن فریاد می زند: ‘من چه کار کرده ام؟’ به زبان چینی.

تایلند ایرویز اظهار داشت: هر مسافری از کشورهایی با میزان ابتلا بالا مانند ایتالیا ، کره جنوبی ، ژاپن و ایران، باید توسط کادر پزشکی در هواپیما مورد معاینه قرار گیرد. هواپیمایی که مورد بررسی قرار نگیرد اجازه ندارند درهای خود را باز کند .

یک مقام از گمرک شانگهای گفت: مسافران این پرواز باید بررسی شوند زیرا برخی از آنها از ایران آمده اند، جایی که تعداد ابتلا و تلفات بالا در آن گزارش شده است.

اکثرا کاربران جینی از حرکت این زن اظهار شرمندگی و ناراحتی کرده اند. یکی از کاربرادن که ادعا کرده بود در آن زمان در هواپیما حضور داشته است، گفت که این حق آن ‘سه مرد’ نبود که زن را تحقیر کنند. ‘من نمی خواهم ببینم هموطن من مورد آزار و اذیت قرار گیرد.’ ‘این افراد موقعی اقدام خود را متوقف کردند که دو مسافر چینی مداخله کردند.

فرودگاه های جین بررسی های پزشکی خارج از کشور را تشدید کرده که منجر به شکایت در مورد زمان انتظار طولانی است. کارکنان بهداشتی دمای مسافران و کارت های سلامت و تاریخچه سفر آنها را بررسی می کنند.

هر مسافری که از مناطق ‘کلیدی’ وارد می شود، کشورهایی که تعداد مبتلایان در آن زیاد است، باید بعد از پیاده شدن از هواپیما ، دمای بدنشان دو بار بررسی شود . حتی ممکن است مجبور شوند تحت آزمایش های ساده قرار گیرند.

 

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

20 − 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!