سهمیه المپیک توکیو برای بسکتبال و کاراته

سارا بهمنیار، کاراته‌کای ایرانی، به مدال طلای مسابقات ژاپن دست یافت توریست مالزی – در آخرین روز از مسابقات جهانی «کاراته ۱» در توکیو، سارا بهمنیار به مدال طلا...
سارا بهمنیار، کاراته‌کای ایرانی، به مدال طلای مسابقات ژاپن دست یافت
توریست مالزی – در آخرین روز از مسابقات جهانی «کاراته ۱» در توکیو، سارا بهمنیار به مدال طلا دست یافت و تیم ایران در جایگاه نایب قهرمانی این مسابقات قرار گرفت.
به گزارش خبر خوان، سارا بهمنیار، نماینده ایران در دسته ۵۰ کیلوگرم زنان در رشته «کومیته»، روز یکشنبه در رقابت با الکساندرا ریچیا از فرانسه، موفق شد او را ۵ بر ۱ شکست دهد و به مدال طلای این رشته دست یابد.
فدراسیون جهانی کاراته در توئیتر خود این پیروزی را به ورزشکار ایرانی تبریک گفته است.
از بین دیگر ورزشکاران ایرانی اعزام‌شده به این مسابقات دو نفر (ذبیح‌الیه پورشیب و صالح اباذری) مدال نقره گرفتند و دو ورزشکار (مجید حسن‌نیا و بهمن عسکری) به مدال برنز دست یافتند.
در پایان این رقابت‌ها، تیم ژاپن با ۸ طلا، ۳ نقره و ۹ برنز به مقام قهرمانی دست یافت و پس از آن تیم ایران با ۱ طلا، ۲نقره و ۲ برنز نایب قهرمان و تیم آذربایجان با ۱ طلا، ۱ نقره و ۱ برنز به مقام سومی دست یافتند.

بسکتبال ایران سهمیه المپیک گرفت
بی بی سی، بسکتبال ایران سهمیه المپیک گرفت. تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی ۷۵-۹۵ مقابل فیلیپین به عنوان بهترین تیم آسیایی سهمیه حضور در المپیک توکیو را گرفت.

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده − چهارده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!