شگفتی ماهاتیر از برداشت نجیب از “پول پادشاه است”

توریست مالزی – ماهاتیر محمد از برداشت نجیب تون رزاک، نخست وزیر پیشین از عبارت “پول پادشاه است”، ابراز شگفتی کرد. به گزارش نیواستریت تایمز، نخست وزیر مالزی ضمن...
توریست مالزی – ماهاتیر محمد از برداشت نجیب تون رزاک، نخست وزیر پیشین از عبارت “پول پادشاه است”، ابراز شگفتی کرد.
به گزارش نیواستریت تایمز، نخست وزیر مالزی ضمن ابراز شگفتی از برداشت نجیب تون رزاک از عبارت یادشده، از وی خواست تا در این باره بیشتر توضیح دهد.
گزارش شده که نجیب گفته است: مردم پادشاه هستند و ما از پول برای خدمت به مردم بهره می گیریم.
ماهاتیر محمد گفت: این معرکه است، نجیب! چرا او این جمله را در آن روزها به زبان نمی آورد؟ یا چرا از آن پیروی نمی کرد؟ اگر مردم پادشاه هستند، خوب، برو به آنها خدمت کن! و نه فقط با دادن پول.
وی افزود: نجیب گفته که ماهاتیر بدخواه و کینه توز است، اما او هیچ.قت اینها در حضور من بیان نکرد. اینها همه حرف های پوچ هستند. مردم پادشاه هستند، اما پول به روسما، همسر نجیب می رسد تا آن همه کیف بخرد. چقدر از آن پول به مردم رسید؟ فقط به عده ای از آنها رشوه داده شد تا از نجیب حمایت کنند.
ماهاتیر در مورد گزارش فروش سهام حزب آمنو در شرکتهای رسانه ای و جمع کردن سرمایه ای در حدود ۲ میلیارد رینگت گفت: امیدوارم این حزب، این سرمایه را در جهت فساد سیاسی به کار نگیرد. ما در پاکاتان هاراپان، هیچ سهامی را نخریده ایم، اما سایر احزاب این کار را کرده اند. آنها در قدرت نیستند، اما رسانه ها را در اختیار دارند. اکنون آنها تصمیم گرفته اند سهام شان را در شرکت های رسانه ای بفروشند. اما این بار اگر از این پول برای رشوه دادن و فساد استفاده کنند، مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 − 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!