غوغای شبکه های اجتماعی مالزی از پرواز عقاب ها به دور هاله خورشید + فیلم

توریست مالزی – گروه بزرگی از عقاب ها که به دور هاله ای در اطراف خورشید در حال پرواز بودند ، باعث ایجاد هیجان در رسانه های اجتماعی مالزی...
توریست مالزی – گروه بزرگی از عقاب ها که به دور هاله ای در اطراف خورشید در حال پرواز بودند ، باعث ایجاد هیجان در رسانه های اجتماعی مالزی شد.

به گزارش استار مالزی – در یک سری از عکس ها و فیلم های منتشر شده، پرواز تعداد زیادی عقاب در آسمان Bagan Serai, Perak دیده می شود. پرواز عقاب های در اطراف یک هاله یا رنگین کمان در اطراف خورشید دیده می شد که آن را به یک منظره فوق العاده تبدیل کرد.

با این حال ، حسدی حسن ، مسئول حیات وحش و پارک های ملی گفت: ظاهرن همزمان بودن پرواز عقاب ها و هاله خورشید یک تصادف صرف بود.

حسدی ، که مسئولیت مرکز ملی نجات حیات وحش را نیز برعهده دارد ، گفت: عقاب ها پرندگان بزرگی هستند و نمی توانند بال های خود را به طور مداوم حرکت دهند، ‘اگر این کار را انجام دهند، به سرعت انرژی می سوزند. ‘بنابراین آنچه اتفاق می افتد این است که آنها از ستون های حرارتی (بالا بودن ستون های هوای گرم ناشی از گرم شدن زمین در اثر اشعه خورشید) برای سر خوردن استفاده می کنند.

وی گفت: ‘آنها به صورت جداگانه و یا در تعداد زیادی در یک دایره حرکت می کنند تا از درجه حرارت ایجاد شده برای سر خوردن کمک بگیرند.

در یک پست ویروسی آمده که یک ‘دایره نور’ بزرگ در سه شنبه (۲۶ نوامبر) در Bagan Serai رخ داده است و ‘صدها عقاب’ در اطراف این دایره در حال پرواز بودند.

حسدی افزود: طبیعی است که عقاب ها از ترمال ها به عنوان ‘راهرو’ استفاده کنند تا از یک مکان به مکان دیگر برای جستجوی غذا حرکت کنند. وی اضافه کرد: ‘همچنین طبیعی است که عقاب ها در تعداد زیادی سر بخورند، به خصوص وقتی که به وفور غذا وجود دارد.’


پاسخی ارسال کنید

*

*

14 − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!