فوتبال جوانان کوالالامپور (Kuala Lumpur Youth Soccer (KLYS

توریست مالزی- فوتبال یکی از محبوب ترین بازی ها در سطح جهانی است که درهر دو طرف، تماشاگر و بازیکن از این ورزش پر تحرک لذت می برند. والدینی...
توریست مالزی- فوتبال یکی از محبوب ترین بازی ها در سطح جهانی است که درهر دو طرف، تماشاگر و بازیکن از این ورزش پر تحرک لذت می برند. والدینی که علاقمند هستند فرزندانشان فوتبالیست شوند، شاید با دیدن یک دریبل رویای پله (Pele’) دوم را در سر بپرورانند، اما باید توجه داشت که این میدان بسیار رقابتی است و بازی برای یک تیم یا باشگاه نیاز به تصمیم گیری و نظم و انضباط و تمرین فراوان دارد.
بسیاری از مراکز آموزش فوتبال در کوالالامپور وجود دارد، اما اگر می خواهید این ورزش را جدی بگیرید، دلبند شما باید به باشگاهی برود که برای شرکت در مسابقات دیگر آماده باشد.
آکادمی فوتبال جوانان با عملکرد بالا، برای پسران ۶ تا ۱۹ ساله و دختران است که ترکیبی از بچه های مدارس محلی و بین المللی است. آموزش ها به طور جدی دنبال می شود و این باشگاه برای شرکت در رقابت های جام جهانی جوانان در حال آموزش و تمرین است . کی ال وای اس (KLYS) همچنین در مسابقات محلی و منطقه ای بسیار فعال است و برنامه آموزشی سه بار در هفته را در برنامه خود دارد. این آکادمی در رقابت های ایالتی و باشگاهی نیز شرکت می کند.
برای اطلاعات بیشتر لطفا از وب سایت https://klysoccer.weebly.com/ بازدید بفرمایید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!