مالزی، بیست و پنجمین کشور سکسی دنیا

توریست مالزی – مالزی در میان ۵۰ کشور برگزیده جهان، بیست و پنجمین کشور سکسی دنیا شناخته شد. به گزارش نیواستریت تایمز، وبسایت Big 7 Travel اخیرا یک نظرسنجی...
توریست مالزی – مالزی در میان ۵۰ کشور برگزیده جهان، بیست و پنجمین کشور سکسی دنیا شناخته شد.
به گزارش نیواستریت تایمز، وبسایت Big 7 Travel اخیرا یک نظرسنجی گسترده در مورد سکسی ترین کشورهای جهان برگزار کرده است. مالزی در این نظرسنجی، رتبه ۲۵ را کسب کرد، در حالی که هند رتبه ۲۸، چین رتبه ۳۱ و آمریکا رتبه ۴۵ را از آن خود کردند.
بی تردید، جیمی چو، طراح مشهور کفش و امبر چیا، مدل معروف مالزیایی در این روند تاثیرگذار بوده اند. این نظرسنجی در میان یک و نیم میلیون نفر از کاربران اینترنتی اجرا شد تا تعیین شود زیباترین مردم جهان را در کجا می توان یافت. البته در این نظرسنجی، معنی کلمه سکسی تعریف نشده بود و هر یک از کاربران با برداشت ذهنی خود به پرسش پایخ داده بودند. برای نمونه، وبسایت مزبور جیمی چو از مالزی را به عنوان طراح سکسی ترین کفش های جهان معرفی کرده است.
گفتنی است که اوکراین، سکسی ترین کشور جهان شناخته شد که باید برای این مقام به میلا کونیس درود فرستاد. دانمارک، فیلیپین، برزیل، استرالیا، آفریقای جنوبی(شاید به خاطر تریور نوا – کمدین مشهور)، ایتالیا، ارمنستان، بریتانیا و کانادا در رتبه های بعد از اوکراین قرار گرفته اند.
رتبه آخر از میان این ۵۰ کشور هم به ایرلند رسید و حتی مالین فارل، جیمی دورنان و جاناتان ریس هم نتوانستند به این کشور کمک کنند.

ایران در این نظرسنجی بعد از مالزی جایگاه بیست و شش را به خود اختصاص داد. در توضیح ایران نوشته شده لطفا اجازه ندهید ترامپ این امتیاز را ببیند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

6 − 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!