ماهاتیر محمد: من و پادشاه جوهور صادقانه و رک و راست با هم حرف می زنیم

توریست مالزی – تون دکتر ماهاتیر محمد گفت: من و پادشاه جوهور با یکدیگر صادقانه و بی پرده حرف می زنیم و چیزی را پنهان نمی کنیم. به گزارش...
توریست مالزی – تون دکتر ماهاتیر محمد گفت: من و پادشاه جوهور با یکدیگر صادقانه و بی پرده حرف می زنیم و چیزی را پنهان نمی کنیم.
به گزارش برناما، نخست وزیر مالزی افزود: دیدار اخیر ما یک گفت و گوی عادی بود. من با آن عالیجناب در هر موردی که لازم باشد، گفت و گو می کنم. ما بر این باوریم که باید با یکدیگر بی پرده و بدون پنهان کاری سخن بگوییم. ایشان دیدگاه های خود را دارند و من دیدگاه های خودم را.
وقتی خبرنگاران از ماهاتیر محمد در مورد انتخاب پادشاه بعدی پرسیدند، وی پاسخ داد: موضوع پادشاهان مالزی به من ارتباطی ندارد.
گفتنی است اخرین دیدار ماهاتیر محمد با پادشاه جوهور به ۱۵ سال پیش بازمی گردد. در آن زمان، ماهاتیر از سمت نخست وزیری کناره گرفت و بازنشسته شد.
جالب این که پس از این دیدار جدید که یک ساعت و نیم طول کشید، سلطان ابراهیم شخصا دکتر ماهاتیر با خودروی پروتون پدرش به فرودگاه رساند. این خودرو که شماره پلاکش “پروتون ۱” است، از سوی ماهاتیر محمد در سال ۱۹۸۵ به پدر پادشاه جوهور، شادروان سلطان اسکندر سلطان اسماعیل هدیه شده بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

14 − 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!