میمون‌ها در تایلند به مدرسه می‌روند

توریست مالزی – تایلند دارای جاذبه‌ها و تفریحات بی‌نظیری است که شبیه آن‌ها را در هیچ کجای دنیا نمی‌توان یافت. به گزارش ایسنا، یکی از مکان‌های تفریحی جالبی که...
توریست مالزی – تایلند دارای جاذبه‌ها و تفریحات بی‌نظیری است که شبیه آن‌ها را در هیچ کجای دنیا نمی‌توان یافت.
به گزارش ایسنا، یکی از مکان‌های تفریحی جالبی که افراد کمتری از وجود آن باخبر هستند، کالج میمون‌ها می‌باشد. میمون‌ها حیواناتی فعال و باهوش هستند و تایلندی‌ها سعی دارند از این خصوصیات به بهترین نحو ممکن استفاده کنند. می‌توان گفت تایلند تنها کشوری است که برای میمون‌ها کالج دارد و آن‌ها را آموزش می‌دهد.
این کالج دارای فضای بسیار مطلوبی است که در آن میمون‌ها به آموزش موارد لازم فراگرفته می‌شوند؛ آن‌ها در این مکان یاد می‌گیرند که در خیابان چگونه باید نارگیل‌ها را جمع‌آوری کنند و تغذیه خود را تهیه نمایند. در واقع از این حیوان برای برداشت نارگیل استفاده می‌شود، کاری که آن‌ها بسیار بهتر از انسان‌ها انجام می‌دهند زیرا توانایی بدنی لازم را برای بالا رفتن از درخت نارگیل دارند. بیشترین میزان نارگیل تایلند در استان پراچواپ خیری خان تولید می‌شود و روزی ۸ ساعت، ۶ روز در هفته میمون‌ها در این منطقه مشغول کار کردن هستند.
تایلندی‌ها در زمان‌های مختلف سال برای میمون‌ها میهمانی برگزار می‌کنند به‌گونه‌ای که آن‌ها را در فضایی مملو از میوه و سبزی‌های دوست‌داشتنی قرار می‌دهند تا سیراب گردند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!