قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در مالزی/پرسپولیس حریفش را شناخت

تیم پرسپولیس تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه در مالزی حریف خود را برای بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ آسیا شناخت و باید با تیم الاهلی عربستان بازی کند.
توریست مالزی – تیم پرسپولیس تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه در مالزی حریف خود را برای بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ آسیا شناخت و باید با تیم الاهلی عربستان بازی کند.

آیین قرعه کشی رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ آسیا روز سه شنبه در کوالالامپور پایتخت مالزی برگزار و حریف پرسپولیس معرفی شد.

بر اساس این قرعه کشی، تیم الاهلی عربستان باید مقابل تیم پرسپولیس در مرحله بعد قرار گیرد.

پندار خمارلو، مدیر رسانه ای و حسینی، مسئول روابط بین الملل تیم پرسپولیس در هتل ‘ماریوت’ شهر کوالالامپور و در آیین قرعه کشی حضور داشتند.

با این قرعه تیم پرسپولیس ایران دو بازی رفت و برگشت خود در چارچوب این رقابت ها را باید در زمین بی طرف مقابل تیم الاهلی عربستان حریق قبلی ذوب آهن برگزار کند.

بازی نخست تیم های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان ۳۱ مرداد در زمین بی طرف و بازی نخست العین امارات و الهلال عربستان نیز ۳۰ مرداد برگزار خواهد شد.

تیم های پرسپولیس ایران، الهلال عربستان، الاهلی عربستان و العین امارات در غرب آسیا حضور دارند و تیم های ‘گوانگژو اورگرانده’ چین، شانگهای چین، ‘کاوازاکی’ ژاپن و ‘اوراواردز’ ژاپن در شرق آسیا با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

براساس این قرعه کشی تیم های العین امارات و الهلال عربستان نیز از منطقه غرب آسیا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ آسیا مقابل هم قرار می گیرند.

از منطقه شرق آسیا نیز تیم شانگهای و ‘گوانگژو اورگراند’ از چین و ‘کاوازاکی’ و ‘اوراواردز’ هر دو از ژاپن با یکدیگر رقابت می کنند.

تاریخ برگزاری بازی های رفت و برگشت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا ۳۰ و ۳۱ مرداد و دور برگشت آن ۲۰ و ۲۱ شهریور برگزار می شود.

منبع: ایرنا


پاسخی ارسال کنید

*

*

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^