نگهبان مسجد پوتراجایا به ۷ زبان زنده دنیا صحبت می کند

توریست مالزی – یک نگهبان مسلمان درمسجد پوترا شهر پوتراجایای مالزی، برای این که بتواند ارتباط بهتری با بازدیدکنندگان مسجد برقرار کند اقدام به یادگیری چندین زبان زنده دنیا...
توریست مالزی – یک نگهبان مسلمان درمسجد پوترا شهر پوتراجایای مالزی، برای این که بتواند ارتباط بهتری با بازدیدکنندگان مسجد برقرار کند اقدام به یادگیری چندین زبان زنده دنیا کرده است.
به گزارش خبرگزاری «حوزه» به نقل از yahoo، «خیر» که ۱۵ ماه پیش از شهر کلانتان به کوالالامپور آمده، از زمانی که به شغل نگهبانی مسجد مشغول شده اقدام به یادگیری زبان های مختلف کرده است تا بتواند با بازدیدکنندگان مسجد ارتباط برقرار کند و به شیوه ای بهتر از آنان استقبال به عمل آورد. وی زبان های ماندرین چینی، ویتنامی، کره ای، ژاپنی، تایلندی، فارسی و انگلیسی را یاد گرفته است و شیفت ۱۲ ساعته وی در روز برایش به یک دوره فشرده کلاس آموزش زبان های مختلف جهان تبدیل شده است.
وی واژه های ساده هر زبان را آموخته و در حال توسعه مخزن کلمات زبان های مختلف است و هر روز سعی دارد با ارتقاء زبان های مختلف، هر روز بهتر از گذشته به گردشگران کمک کند.
«خیر» در باره این شیوه یادگیری زبان های مختلف می گوید که هر روز واژه ها و عبارات جدید را یاد می گیرد، سپس در طول هفته از آن برای صحبت گردشگران و بازدیدکنندگان مختلف از مسجد استفاده می کند و به این ترتیب واژه ها را به خاطر می سپارد.
به گفته این نگهبان مسلمان، گردشگران از این قابلیت و توانایی او استقبال کرده و واکنش مثبتی به او نشان می دهند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!