نی جدید نوشیدنی مک دونالد برای مصرف کنندگان سخت‌گیر

توریست مالزی – برای برخی از مصرف کنندگان نوشیدنی هیچ چیز بدتر از این نیست که به اندازه یک جرعه نوشیدنی در ته لیوان باقی مانده باشد اما قابل...
توریست مالزی – برای برخی از مصرف کنندگان نوشیدنی هیچ چیز بدتر از این نیست که به اندازه یک جرعه نوشیدنی در ته لیوان باقی مانده باشد اما قابل خوردن نباشد. «مک دونالد» تلاش کرده با طراحی نی جدید نوشیدنی این مشکل را حل کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، در رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد، تیمی‌از مهندسان رباتیک و فضایی استخدام شدند تا مصرف بهینه میلک‌شیک را تضمین و مشکل را حل کنند. نی جدید به شکل J طراحی شد تا مصرف کنندگان بتوانند لایه‌های مختلف این نوشیدنی را در یک جرعه بنوشد. مشکل اصلی که توسط تیم Mcdonald’s با آن مواجه بود با نوع جدیدی نوشیدنی شیک بود که از نیمی‌شکلات و نیمی‌نعناع تشکیل شده بود و مصرف‌کننده باید می‌توانست که هر دو طعم را همزمان در یک جرعه بنوشد قبل از اینکه کل محتویات در یکدیگر ذوب و قاطی شوند. این نی‌های جدید در یک جعبه مشکی عرضه شدند.
Mcdonald’s از دو شرکت مهندسی با نام‌های JACE و NK Labs کمک گرفت. این تیم حدود ۱۰۰نی را آزمایش کرد. در نهایت این پروژه به سرانجام رسید تا نی با فضاهای جانبی طراحی شود تا همزمان بتوان از لایه‌های بالایی و پایینی نوشیدنی شیک از هر دو بخش نعناع و شکلات را به‌طور مساوی در یک جرعه نوشید.
لازم به ذکر است که مک دونالد مالزی استفاده از نی های پلاستیکی را از اول اگوست متوقف می کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دوازده − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!