همه کسانی که به مالزی می آیند باید تعهدنامه داشته باشند

توریست مالزی – از اول ژوئن، تمام کسانی که وارد مالزی می شوند باید برای هر روز که در قرنطینه اجباری هستند ، مبلغ ۱۵۰ رینگت بپردازند. به گزارش...
توریست مالزی – از اول ژوئن، تمام کسانی که وارد مالزی می شوند باید برای هر روز که در قرنطینه اجباری هستند ، مبلغ ۱۵۰ رینگت بپردازند.

به گزارش استار مالزی، وزیر دفاع مالزی گفت که این تصمیم در جلسه شورای امنیت ملی اتخاذ شده و فقط شهروندان مالزی تنها ۵۰ درصد از این هزینه را پرداخت می کنند. ‘غیر شهروندان از جمله همسران و وابستگان که دارای اقامت دائم هستند باید مبلغ را به طور کامل پرداخت کنند.’

اسماعیل صبری گفت: همچنین کسانی که می خواهند به مالزی بیایند، باید تعهدی را امضا کنند که پرداخت هزینه های قرنطینه را تقبل خواهند کرد. ‘امضای نامه را می توان در سفارتخانه های مالزی مستقر در هر کشور انجام داد. پس از امضای توافق نامه، این سفارتخانه ها نامه ای صادر می کنند که به آنها اجازه بازگشت به مالزی را می دهد.

وی گفت: ‘اداره مهاجرت همچنین برای همه شرکت های هواپیمایی دستورالعمل صادر می کند تا داشتن این نامه را برای مسافرانی که به مالزی می آیند اجباری کند.

دولت قرنطینه اجباری برای همه مالزیایی هایی که از ۳ آوریل از خارج به کشور بازگشتند ، اجرا کرده بود. تا به امروز ، ۳۸۳۷۱ مالزیایی که از خارج از کشور بازگشتند، قرنطینه شدند و ۳۰ هزار و ۲۰۰ نفر این روند را تمام کرده به خانه بازگشتند.

اسماعیل صبری گفته بود که برخی از همسران و اعضای خانواده شهروندان مالزی از پرداخت هزینه های قرنطینه خودداری کرده اند، در حالی که دولت به روشنی اظهار داشت که این هزینه فقط برای بازگشت مالزیایی ها خواهد بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 − دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!