هیوندای ورنا به مالزی راه می یابد

توریست مالزی – هیوندای در نمایشگاه خودروی کوالالامپور ۲۰۱۸ نسل پنجم ورنای ساخت هند را به نمایش درآورده است. به گزارش خبرخودرو، همچون بسیاری از بازارهای بین المللی، نام...
توریست مالزی – هیوندای در نمایشگاه خودروی کوالالامپور ۲۰۱۸ نسل پنجم ورنای ساخت هند را به نمایش درآورده است.
به گزارش خبرخودرو، همچون بسیاری از بازارهای بین المللی، نام این سدان ساب کامپکت نیز در این کشور به اکسنت تغییر یافته است.
هیوندای ورنای ساخت هند که در مالزی به نمایش درآمده، نسخه ممتاز این خودرو است. این خودرو به ویژگی هایی همچون چراغ های جلوی پروژکتوی با LEDهای دید در روز، رینگ های آلیاژی برش الماسی ۱۶ اینچی، چراغ های عقب LED، دکمه استارت استاپ موتور، سیستم چند رسانه ای با نمایشگر لمسی، کنترل دمای خودکار، MID 3.5 اینچی و کروز کنترل مجهز است.
ایمنی این خودروی رقیب هوندا سیتی به واسطه شش کیسه هوا، کنترل ثبات الکترونیکی، کمک ثبات در سراشیبی، سنسورهای پارک جلو و عقب و دوربین پشت تامین می شود.
هیوندای ورنا دارای طول ۴۳۸۵ میلی متر، عرض ۱۷۲۹ میلی متر و ارتفاع ۱۴۵۰ میلی متر به همراه فاصله بین دو محور ۲۵۸۰ میلی متر است. زیر کاپوت این خودرو موتور ۱.۴ لیتری کاپا MPI چهار سیلندر بنزینی با قدرت ۱۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۳۲ نیوتون متر تعبیه شده که نیرو را به واسطه گیربکس اتوماتیک شش سرعته به چرخ های جلو منتقل می کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!