ویروس «کرونا» مسابقه بدون تماشاچی و بلاتکلیفی دوچرخه سواران

توریست مالزی – با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار تیم شانگهای چین با بوریرام تایلند بدون تماشاگر برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای مرحله پلی...
توریست مالزی – با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار تیم شانگهای چین با بوریرام تایلند بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه تیم شانگهای در چین میزبان تیم بوریرام تایلند است. کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز اعلام کرد که این بازی پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

البته AFC دلیل این تصمیم را رسما اعلام نکرده اما به نظر می رسد ویروس کرونا که در چین و کشورهای شرق آسیا به سرعت در حال گسترش است، دلیل این تصمیم بوده است.

 

کرونا، عامل بلاتکلیفی دوچرخه‌سواران برای اعزام به تایلند
ایرنا- تیم ملی دوچرخه‌سواری کوهستان قرار است این هفته به مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند اعزام شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا در چین و کشورهای هم‌جوار آن هنوز وضعیت ملی‌پوشان برای حضور در این رقابت‌ها مشخص نیست.

«خسرو قمری» رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا در این زمینه اظهار داشت: قرار است که نهم بهمن‌ماه ملی‌پوشان به مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند اعزام شوند اما به دلیل شیوع ویروس کرونا در ووهان چین و کشورهای دیگر با فدراسیون پزشکی ورزشی رایزنی کردیم و از آنان خواستیم تا در این قضیه ما را راهنمایی کنند زیرا این موضوع از حوزه تخصصی ما خارج است.

وی افزود: با توجه به اینکه تایلند با چین مرز مشترک دارد باید تمامی احتمالات انتقال این بیماری را در نظر بگیریم تا ورزشکاران ما در صحت و سلامت راهی این مسابقات شوند. قرار شد از حوزه وزارت بهداشت و درمان استعلامی گرفته شود و به ما اعلام کنند که آیا ملی‌پوشان می‌توانند به این مسابقات اعزام شوند یا خیر. گرچه این رقابت‌ها مهم است اما سلامت ورزشکاران مهم‌تر از این رقابت ها محسوب می‌شود.

مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا از ۱۲ تا ۱۶ بهمن‌ماه در «شیانگ یانگ» تایلند برگزار می‌شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

ده − چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!