پایان سلطنت پسران کیروش، ایران در رده‌بندی تازه فیفا

 توریست مالزی – تیم ملی فوتبال ایران در جدیدترین رده‌بندی فیفا در آستانه شروع رقابت‌های جام جهانی، با سقوط یک پله‌ای به رده سی و هفتم رسید. به گزارش...

 توریست مالزی – تیم ملی فوتبال ایران در جدیدترین رده‌بندی فیفا در آستانه شروع رقابت‌های جام جهانی، با سقوط یک پله‌ای به رده سی و هفتم رسید.به گزارش یورونیوز، تیم ملی فوتبال ایران که حدود سه سال و نیم بهترین تیم آسیایی در رده‌بندی ماهانه فیفا بود، با شکست در مقابل ترکیه و لغو بازی با یونان و البته کوزوو، این جایگاه را به استرالیا واگذار کرد.

کانگوروها عملکرد موفقیت آمیزی در بازی‌های دوستانه داشتند و در آخرین بازی خود با ۴ گل در مقابل جمهوری چک به برتری دست یافتند. همین نتایج درخشان باعث شد تا استرالیا با ۴ پله صعود در رده سی و ششم بهترین تیم‌های جهان قرار گیرد.

در صدر جدول اما تغییر چندانی ایجاد نشده است. هفت تیم اول بدون تغییر همچنان در جای خود قرار دارند و به ترتیب آلمان، برزیل، بلژیک، پرتغال، آرژانیتن، سوئیس و فرانسه مکان‌های اول تا هفتم را به خود اختصاص داده‌اند.

اسپانیا دیگر رقیب ایران با دو پله سقوط در جای دهم قرار دارد و مراکش هم با یک پله صعود مکان چهل و یکم را به خود اختصاص داده است.

مسابقات  جام جهانی ۲۰۱۸ از روز پنجشنبه ۲۴ خرداد آغاز خواهد شد و تیم ملی فوتبال ایران در نخستین بازی خود، روز جمعه ۲۵ خرداد به مصاف سرخ پوشان مراکش خواهد رفت.
پاسخی ارسال کنید

*

*

نه − 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!