پرودا Alza برای دومین بار به روز رسانی شد

توریست مالزی – پیشگام بازار خودروی مالزی، پرودا، به روز رسانی های اندکی را در Alza اعمال کرده که قدیمی ترین مدل خط تولید آن است. به گزارش خبرخودرو،...
توریست مالزی – پیشگام بازار خودروی مالزی، پرودا، به روز رسانی های اندکی را در Alza اعمال کرده که قدیمی ترین مدل خط تولید آن است.
به گزارش خبرخودرو، این دومین بار است که رقیب سوزوکی ارتیگا به روز رسانی می شود. پرودا Alza به روز شده دارای سپرهای اسپرت تر با قسمت جلوی دارای ظاهر X شکل است. هم چنین جلوپنجره تیزتر با دو بخش افقی، جلوپنجره بازطراحی شده زیرین، رکاب های کناری و تزئین در عقب این خودرو نیز جدید هستند. رینگ های آلیاژی ۱۵ اینچی اکنون در نسخه تیتانیوم این خودرو ارائه می شوند. پالت رنگ این خودرو یک گزینه متالیک جدید به نام خاکستری گرانیتی نیز دارد.
پرودا Alza دارای طول ۴۲۲۰ میلی متر، عرض ۱۶۹۵ میلی متر، ارتفاع ۱۶۲۰ میلی متر و فاصله بین دو محور ۲۷۵۰ میلی متر است. زیر کاپوت این خودرو موتور قدیمی ۳SZ-VE 1.5 لیتری معرفی شده در سال ۲۰۰۹ حفظ شده است. این موتور چهار سیلندر قدرت ۱۰۴ اسب بخار و گشتاور ۱۳۶ نیوتون متر دارد. گزینه های گیربکس این خودرو شامل دستی پنج سرعته و اتوماتیک چهار سرعته خواهد بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده − شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!