چتر هوشمند Opus One، فراتر از یک چتر عادی

توریست مالزی – فکر کنید هر روز صبح قبل از آن که خانه را ترک کنید، چتر شما از وضعیت آب و هوا با خبر باشد و در صورتی...
توریست مالزی – فکر کنید هر روز صبح قبل از آن که خانه را ترک کنید، چتر شما از وضعیت آب و هوا با خبر باشد و در صورتی که امکان آمدن باران، برف و یا هر نوع بارشی است، شما را آگاه سازد. فوق العاده نیست؟ تیم مهندسی سامسونگ، این رویا را به واقعیت تبدیل کرده و چتر هوشمند Opus One را ساخته است.

این دیوایس (چتر هوشمند بسیار فراتر از یک چتر عادی است و به همین خاطر به آن، “Device” گفته می شود) از طریق بلوتوث به دستگاه شما متصل می شود و هر روز اخبار هواشناسی را دریافت می کند.

طراحی بسیار زیبای سازندگان خوش ذوق آن، باعث شده تا نظر افراد زیادی به سمت این چتر خاص جذب شود.

چتر

استفاده از این چتر بسیار آسان است. زمانی که شما قصد ترک منزل را دارید، تنها کافیست دسته چتر را تکان دهید. سپس بر اساس گزارشات و اطلاعات دریافت شده، اگر امکان بارش باشد نور قرمز و در غیر این صورت نوری سبز را به شما نشان می دهد.
البته این تنها کاری نیست که می تواند انجام دهد. Opus One همچنین نوتیفیکیشن هایی را به صورت ویبره برای گوشی شما ارسال می کند. یا مثلا اگر منتظر تماس و یا پیام مهمی هستید که به هیچ عنوان نباید آن را از دست دهید، چتر با ایجاد لرزش، شما را آگاه می سازد.

شما حتی لازم نیست که نگران جا گذاشتن گوشی و یا چتر خود باشید چرا که به محض آن که این دو دیوایس (گوشی و چتر) از محدوده بلوتوث در حال خارج شدن باشند، با زدن یک ویبره بسیار طولانی، شما را مطلع می کنند.
علاوه بر آن که داخل Opus One باتری خاصی تعبیه شده، در این چتر از چهار عدد باتری AAA (نوعی باتری قلمی) نیز استفاده می شود که به گفته سازندگان آن تا یک سال این چتر کار خواهد کرد.

این چتر هوشمند در حال حاضر در بازار های کره جنوبی و ژاپن به فروش می رسد و برنامه های زیادی برای عرضه جهانی آن وجود دارد. منبع بروزرسانی

پاسخی ارسال کنید

*

*

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^