کسب ۹ مدال توسط دانشجویان ایرانی در مسابقات شمشیربازی مالزی

توریست مالزی – درپایان دومین روز از دومین مسابقات شمشیر بازی دانشجویان آسه آن ۲۰۱۸ دانشجویان ایرانی با کسب ۹ مدال رنگارنگ شامل ۳ طلا ، ۳ نقره و...

توریست مالزی – درپایان دومین روز از دومین مسابقات شمشیر بازی دانشجویان آسه آن ۲۰۱۸ دانشجویان ایرانی با کسب ۹ مدال رنگارنگ شامل ۳ طلا ، ۳ نقره و ۳ برنز در صدر جدول مدال های این دور از رقابت ها قرار گرفتند.


به گزارش ایسکانیوز، دومین دوره مسابقات شمشیر بازی دانشجویان آسه آن ۲۰۱۸ روز گذشته با حضور نمایندگان کشور های مختلف ایران،تایلند، اندونزی، مالزی، سنگاپور، هند، چین ، برونئی و کامبوج در شهر نیلای مالزی با حضور پرقدرت دانشجویان ایرانی در دو گروه زنان و مردان آغاز شد.
درواقع هردو مدال طلای روز دوم شمشیربازی دانشجویان آسیا درشهر نیلای مالزی به قهرمانان دانشگاه آزاد اسلامی رسید.

امیر رضا کنعانی و نجمه سازنچیان طلایی های دانشگاه آزاد در روزدوم بودند.
در رقابتهای اسلحه اپه امیر رضا کنعانی به عنوان قهرمانی رسید و محمد علی کیهانی و حسین جعفری دوم وسوم شدند.
در رقابتهای اسلحه سابر هم نجمه سازنچیان از دانشگاه آزاد قهرمان شد و فایزه رفیعی بر سکوی دوم قرار گرفت.
شمشیربازان اندونزی و مالزی در این اسلحه مشترکا سوم شدند.
درمجموع در پایان رقابتهای روز دوم دانشجویان شمشیرباز دانشگاه ازاد اسلامی با کسب ۳طلا و ۳نقره و ۳برنز در صدر جدول مدالها قرار گرفتند.
محمد رحیم بیرقی مشاور و رییس حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی وسرپرست تیم های دانشجویی حاضر دراین مسابقات گفت که دانشجویان این دانشگاه در دو گروه زنان و مردان درشش تیم چهار نفره در این دور از مسابقات با سه اسلحه اپه ، فلوره و سابر شرکت کردند که در نخستین روز از رقابت ها نیز موفق به کسب یک مدال طلا، یک نشان نقره و سه گردن آویز برنز شدند.پاسخی ارسال کنید

*

*

7 + 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^